K-Pop

MONSTA X, ABD ve Kanada Turunu İkinci Kez Erteledi

MONSTA X, kısa süre önce koronavirüs salgını nedeniyle ABD ve Kanada turlarını ikinci kez ertelediğini duyurdu. Geçen yıl, koranavirüs salgını nedeniyle grubun ABD ve Kanada’da yapılacak olan 2020 MONSTA X Dünya Turu yeniden planlandı. Dünya turu başlangıçta 2020 yılının Haziran ve Temmuz ayı için planlandı fakat daha sonra 2021 yılı Nisan ve Mayıs ayına ertelendi.

amerika ve kanada turu monsta x dünya turu
Geniş Hayran Kitlesine Sahip Grubun Dünya Turu Yeniden Planlanacak

Cuma günü Starship Entertainment, grubun resmi Twitter hesabından MONSTA X‘in ABD ve Kanada turunu tekrar erteleyeceğini ve yeni programla ilgili ayrıntıların daha sonra açıklanacağını duyurdu. Koronavirüsün yayılması hâlâ tüm ülkeler için bir sorun olduğu için hayranlar tarafından dünya turunun yıl sonunda ya da gelecek yıl düzenleneceği tahmin ediyor.

MONSTA X’in ABD ve Kanada Turu Yeniden Planlanacak

Starship Entertainment tarafından İngilizce yayınlanan açıklamada şunlar yazıyor:

“2021 MONSTA X ABD ve Kanada Turu’na gösterdiğiniz ilgi ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. İlk olarak 2021 yılı Nisan ve Mayıs ayı için planlanan 2021 MONSTA X Dünya Turu’nun, küresel bir salgın olan COVID-19 vakalarının sayısındaki artış nedeniyle yeniden planlanacağını duyurmaktan üzüntü duyuyoruz. Konseri istikrarlı bir şekilde sürdürmek için ‘2021 MONSTA X World Tour in ABD / Kanada’ performansını erteleme kararı aldığımızı lütfen anlayışla karşılayın.

Hayranların, sanatçıların ve personelin güvenliğini önemsiyoruz ve bunu ön planda tutarak yeni bir performans programı hazırlamayı düşünüyoruz. Satılan tüm biletler, tur yeniden planlandıktan sonra yeni tarihler için geçerli olacak ve geçerli olacaktır. ABD ve Kanada’da yapılacak 2021 MONSTA X Dünya Turu’nu bekleyen hayranların anlayışlarını rica ediyoruz. Yeni tarihler kesinleşir kesinleşmez başka duyurular yapılacaktır.” —Starship Entertainment

Kaynak
MONSTA X Announces Second Postponement Of North American Tour Due To COVID-19

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu