K-Pop

MONSTA X IM Hangi Sanatçılarla Birlikte Çalışmak İstediğini Açıkladı

Monsta X IM, Arena Homme Plus ile yaptığı röportajda şarkı yazma süreci, hedefleri, solo çıkışı ve gelecekte kiminle işbirliği yapmak istediği dâhil olmak üzere kariyerine dair birçok şeyden bahsetti. Muhteşem Monsta X, oldukça başarılı bir kariyere sahipti ve birçok başarılı batılı sanatçıyla işbirliği yaptı. Monsta X’in birlikte çalıştığı sanatçılardan bazıları Steve Aoki ve Will.i.am gibi dünyaca ünlü yıldızlardı.

MONSTA X IM
Monsta X’den I.M Röportajında Kariyeri Hakkında Konuştu

Ayrıca grup haricinde Monsta X IM, Elhae ile “Horizon” karışık listelerinde işbirliği yaptı. Tüm işbirlikleri hayranlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. IM birkaç popüler işbirliğiyle daha fazlasını başarmak istediğini dile getirdi. İşbirliği yapmak istediği kişilerden iki sanatçıyı bizimle paylaştı. Rapçi Octavian’ın ve şarkıcı Giveon Evans’ın birlikte çalışmak isteyeceği sanatçılar olduğunu söyledi. Belki hep birlikte bir işbirliği de yapabilirler, kim bilir.

MONSTA X IM Kendine Onu Sınırlayacak Hedefler Seçmiyor

Röportajı yapan görüşmeci daha sonra Monsta X IM’nin Jazz tarzı seslerden etkilendiğini fark ettiğini söyledi. IM, aslında caz müziği ve ritmini dinlemekten hoşlandığını söyledi: “Evet, hiphop’u ne kadar sevsem de, caz şarkıları da seviyorum. Dürüst olmak gerekirse, şu sıralar neredeyse sadece caz dinliyorum. Böyle hayatımın ritmini buluyorum. Caz şarkılarındaki eski hi-hat seslerinin vuruşlarını seviyorum. Saksafonlardan trompetlere, üflemeli çalgı seslerini de seviyorum.”

Bu cevaptan sonra görüşmeci Monsta X IM’e bir sanatçı olarak ne tür müzik yapmak istediğini sordu. I.M: “Bunu çok düşündüm fakat yapmak istediğim bir müzik türüne sahip olmanın beni sadece o tür müziğe bağlayacağına karar verdim. Bu yüzden yapmak istediklerimi yapmayı hedefliyorum. Sevdiğim her şeyi sevmeye devam edeceğim ve hislerimden ilham alacağım. Kendime karşı dürüst olduğumda ‘Dünyanın en iyi rapçisi olmak istiyorum.’ gibi hayallerle kendimi sınırlamıyorum.”

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu