K-Pop

MONSTA X IM “God Damn” İçin Kamera Arkası Yayınladı

MONSTA X IM, solo albümünün başlık parçası “God Damn” müzik videosunun hazırlık sürecini gösteren kendi vlogunu yayınladı. Müzik videosu hazırlanırken IM tecrübeli tarafıyla övünürken daha sağlam figürünü sergiledi. IM, çeşitli stil ve kıyafetlerle güzel görünüşünü gururla sergiledi. Özellikle, müzik videosunda sadece bir ceket giyerek rahat bir şekilde poz verirken beklentileri arttırdı. Ayrıca her sahnenin havasına eklemek için alışılmadık dövme makyajını da ortaya çıkardı.

MONSTA X IM
MONSTA X IM

MONSTA X IM: “MV Çekimiyle Pek Çok İlginç Şey Yaşadım”

Müzik videosunun hazırlığı boyunca IM profesyonelliğini gösterdi ve “Müzik videosu sayesinde pek çok ilginç şey yaşadım” diyerek hislerini belirtti.. Önceden mükemmel bir şekilde hazırlanan IM, solo albümünün başlık şarkısı “God Damn” için müzik videosunu güvenle ve harika bir koşulda çekmeyi bitirdi. MONSTA X rapçisi, aynı zamanda personele ve müzik videosunu mümkün kılanlara teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Bir sanatçı olarak mükemmel yeteneklerini sergileyen I.M’nin dijital albümü, tüm parçaların yerli müzik listelerinde üst sıralarda yer almasıyla harika sonuçlar elde etti. DUALITY ayrıca iTunes Worldwide Albümleri Listelerinde de en üst sırada yer aldı. Albüm, 18 ülke ve bölgede En İyi Albüm listelerinde art arda 1 numaraya yerleşti.

MONSTA X IM Vlog

Ayrıca “God Damn” adlı başlık parçası da Amazon’un En Çok Satan Dijital Şarkı Listesinde yer aldı. Ayrıca mini albümünün tamamı Billboard’un Dünya Dijital Şarkı Satış Grafiğinde zirveye ulaştığı için IM inanılmaz bir başarı elde etti. Ek olarak IM Junggigo’nun “SOUL BY SEL” adlı talk-show’unda görünecek. Çekilen bölüm 18 Mart 18.00 KST’De Melon uygulamasında yayınlandı.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu