K-Pop

MONSTA X SBS Performansıyla Büyüledi

MONSTA X SBS performansıyla oldukça mükemmel olduğunu sergiledi. Sevilen k-pop erkek grubu, hayranlarını birbiri ardına benzersiz ihtişamıyla büyüledi. Shownu, Minhyuk, Kihyun, Hyungwon, Jooheon ve IM, “BEASTMODE” ve “Love Killa” sahnelerini ortaya koyarken muhteşem stilleriyle göz kamaştırdı. Grubun üyeleri, performanslarında şiddetli yanlarını açığa çıkarırken, süslenmiş tek renkli topluluklarıyla kesinlikle manyetik görünüyordu.

MONSTA X SBS Performansı
MONSTA X SBS Performansıyla Büyüledi

MONSTA X SBS Performansının Detayları

K-Pop’un karizmatik kralları, ilk şarkıları “Trespass” ın etkileyici bir performansını açıklarken iddialı bir şekilde “Karizmam için özür dilerim” diyerek geldi. MONSTA X’in lideri Shownu, 2015 yılına dönüş hissiyle hazırlandık dedi. Ayrıca uzun bir aradan sonra ilk şarkımızı söylerken giydiğimiz kostümlere benzer kostümler giymek bizi daha da heyecanlandırıyor diyerek mutluluklarını dile getirdi. Bu durumun ilk çıkışları sırasında sahip oldukları yoğunluğu ve tutkuyu yakaladığını belirti.

MONSTA X gerçekten sahnedeki yıldızlar gibi parladı. Ayrıca üyeler, etkinlikte bazı özel aşamaları da ortaya çıkardı. Jooheon ve IM, “Dolpalmae”, adlı parça için harika bir performans sundu. Ayrıca Kihyun, “Becoming Dust” ve “My Song” parçalarını söylerken, sanatçı Kim Kwang Seok için bir saygı sahnesi ortaya koyarken tatlı vokalleriyle büyüledi.

MONSTA X SBS Performansından Görüntüler
MONSTA X SBS Performansından Görüntüler

MONSTA X kısa süre önce üçüncü albümleri FATAL LOVE’i başarıyla piyasaya sürdü. Ayrıca grup 2020 Asya Sanatçı Ödülleri’nde “Yılın Aşaması” ödülüyle ilk Daesang’ını kazandı. Evlerine 2020 MMA ödüllerinde “En İyi Performans” ödülünü ve ayrıca son 2020 MAMA ödüllerinde “En İyi Sahne” ödülünü alarak dönen grup ayrıca 2020 The Fact Müzik Ödülleri‘nde “Yılın Sanatçısı” ödülünü kazandı.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu