K-Pop

MONSTA X Shownu, Stajyer İdollerin Ona Hayran Olduklarını Söylemelerini Seviyor

MONSTA X Shownu, Elle dergisine kısa süre önce verdiği röportajda, genç sanatçıların ondan etkilendiğini öğrendiğinde bunun kendisini son derece mutlu ettiğini açıkladı. İdol, derginin Nisan sayısı için poz verdikten sonra, “Ayı Shownu” olarak tanınma hikayesini anlattığı röportajına başladı.

Monsta X Shownu
Monsta X Shownu

MONSTA X Shownu Neden Ayı Shownu?

Takma adının sebebi sorulduğunda, “Yavaş, rahat bakışımın bir ayıya benzediğini sık sık duyuyorum. Bu benim sevdiğim bir takma ad.” dedi. Shownu, son varyete şovu olan  “Hungry for Delivery? Just Order It!”’den bahsetti. “Film seti her zaman çok eğlenceliydi” dedi. MONSTA X‘ten Shownu, jüri olarak görev yaptığı Mnet seçme programı için, “Lee Seung Chul ile birlikte ‘CAP-TEEN’de jüriydim ve yarışmacılara verdiği tavsiyeler cidden çok etkileyiciydi.

MONSTA X Shownu yalnızca diğer yıldızlardan olumlu etkilenmek istemiyor, aynı zamanda sektördeki genç sanatçılar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmaktan da gerçekten keyif alıyor. Shownu, “Yeni idoller bana sen harikasın veya hayranınım dediğinde, o kadar minnet ve gurur hissediyorum ki bunu kelimelerle ifade edemiyorum. Dışarıdan ifade edemeyecek olsam da, beni son derece mutlu eden şeylerden biri de bu.” diyerek, duyduğu mutluluğu ifade etmeye çalıştı.

Kaynak
ELLE

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu