K-Pop

MONSTA X WANTED için Müzik Videosu Yayınladı

MONSTA X WANTED isimli Japonca şarkıları için müzik videosu yayınladı. Grubun üyeleri, klipteki muhteşem görüntüleriyle hayranlarının kalbini çalıyor. Klip, MONSTA X’in manyetik cazibesini kusursuz bir şekilde yakalıyor ve WANTED, grubun yüksekleri hedefleme ve sonsuz olasılıklara doğru koşma arzusunu ifade ediyor.

Şık topluluklarında çarpıcı görünen Shownu, Kihyun, Minhyuk, Hyungwon, Jooheon ve IM, büyük arka planların ortasında bazı yumuşak hareketleri sergilerken tüm gözlerin üzerlerinde olmasını sağlıyor. Müzik videosunun her bir karesi, k-pop erkek grubunun büyüleyici tarzlarını güçlendiriyor ve tüm görkemli ihtişamıyla parlıyor.

MONSTA X WANTED

Grubun müzik videosu sırasında kendine güvenen havası, şarkının güçlü mesajını ustalıkla hayata geçiriyor. MONSTA X WANTED ile küresel anlamdaki başarılarında tacı takan krallar olduğunu vurguluyor. Grup daha sonra Japon single albümünden Neo Universe isimli şarkısını tanıtıcak. Ayrıca grubun genç üyesi IM, ilk solo mini albümünü 19 Şubat Cuma günü yayınlayacak.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu