Oyun

Monster Hunter Rise Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Nintendo Switch oyunu olarak gelecek olan Monster Hunter Rise’ın çıkış yapacağı tarih duyuruldu. Bir önceki oyununda olduğu gibi tekrardan canavar avcısı olarak nitelendirildiğiniz oyunda canavarları öldürerek karakterinize güçlü silahlar ve zırhlar üretebiliyorsunuz. Oyun Nintendo Switch platformuna Mart Ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun içerisinde hem bir önceki oyununda olan hem de yeni eklenmiş bazı canavarlar yer alıyor.

Monster Hunter Rise Çıkış Tarihi Duyuruldu
Monster Hunter Rise Çıkış Tarihi Duyuruldu

Monster Hunter Rise 2022 Yılında PC’ye Çıkacak

Geliştirici şirket, oyunun PC sürümünün hala daha yetersiz olduğunu ve geliştirdiklerini söyledi. PC sürümünün önümüzdeki yıl içerisinde oyun dünyasına adım atması planlanıyor. IGN’e açıklama yapan Hunter Rise yapımcısı Ryozo Tsujimoto: “Oyun severlerin Hunter Rise’ı PC sürümünde görmek istediğini belirtti” sözlerini kullandı. Ryozo 2022 yılında çıkacak olan PC sürümü hakkında hiçbir detay vermedi.

Ek olarak Ryozo: “Hunter Rise’ın PC sürümü için özellikle Avrupa ve Kuzey Amerika’daki oyunculardan oldukça fazla sayıda istek aldık. Bu yüzden 2022’nin ilk çeyreğinde yayınlamayı hedeflediğimiz PC sürümünü geliştirmeye karar verdik. PC sürümünün hala daha geliştirmenin erken aşamasında olduğu için ileriki süreçte daha ayrıntılı bilgi vermek istiyorum ” ifadelerini kullandı.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu