Oyun

Mortal Kombat 11 Ultimate ile Rambo Geri Dönüyor

Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios, aktör Sylvester Stallone’nin benzerliğini ve sesini alan Rambo’nun olduğu yeni bir Mortal Kombat 11 Ultimate oynanış fragmanı yayınladı. Eski Özel Harekât askeri John J. Rambo, yakın dövüşler için, imzası olan hayatta kalma bıçağı ve daha uzun menzilli hedefler için bileşik yay ile donatılmış. Yakın dövüşte profesyonel olan Rambo, yırtıcı kancalarını kullanarak karşısına çıkarak herhangi bir Kombatant’ı alt etmek için acımasız gücüyle tuzaklar kurar.

Mortal Kombat 11 Ultimate İle Rambo Geri Dönüyor
Rambo Geri Dönüyor


Rambo karakterinin, STUDIOCANAL tarafından lisans alındı. Kasım’ın 17’sinde Kombat Pack 2 ve Mortal Kombat 11 Ultimate’nin bir parçası olarak yeni bir oynanabilir dövüşçü olarak kadroya giriyor. “First Blood”, “Rambo: First Blood Part II” ve “Rambo III” 3 serisinden oluşan filmlerinden esinlenilerek meydana getirilen karakter, görünümü ile de göz dolduruyor.

Mortal Kombat 11’e sahip olan kullanıcılar, Kombat Pack 2’yi ön sipariş ederek deneyimlerini üst seviyeye çıkarabilecek. Mortal Kombat 11 sahipleri ayrıca Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion veya Kombat Pack 1’i satın alabilecek.


Kombat Pack 2 ile Mortal Kombat 11 Ultimate ön siparişleri, “HCF” (Halt and Catch Fire) Liu Kang, “Dark Web” Noob Saibot, ve “Blood Moon” Skarlet dahil olmak üzere üç yeni karakter görünüm varyantı içeren Time Warriors, oyun çıkışı sırasında dış görünüm paketini de alacak.

Mortal Kombat 11 Ultimate 17 Kasım’da Çıkıyor

Mortal Kombat 11 Ultimate, bir önceki piyasaya sürülen Mortal Kombat 11 ana oyunu, Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion ve Kombat Pack 1 ile birlikte yeni oynanabilir dövüşçüler Mileena, Rain ve Rambo içeren Kombat Pack 2’nin eklenmesi ile sınırsız Mortal Kombat 11 deneyimi sunacak.

Mortal Kombat 11 Ultimate 17 Kasım’da Çıkıyor
17 Kasım’da Çıkıyor


Mortal Kombat 11 Ultimate’nin PlayStation5, PlayStation4 Pro, PlayStation4, Xbox Series X | S, Xbox One konsolları, Nintendo Switch, PC ve Stadia’da 17 Kasım’dan itibaren dünya genelinde piyasaya çıkarılması planlanıyor. Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri, Xbox One veya PS4’deki yeni alıcılar, oyunlarının Xbox Series X | S veya PS5 sürümlerine yükseltmelere ücretsiz olarak erişebilecek.

Oyunlar ile ilgili haberleri güncel olarak Teknotomy Oyun sayfasından takip edebilirsiniz.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu