Android

Motorola Edge S Kesinleşti

Motorola’nın yakın bir süreç içerisinde tanıtacağı amiral gemisi, geçtiğimiz günlerde sızmış olan bilgiler ile birlikte gündeme girmeyi başardı. Motorola’nın resmi web sitesinde paylaşılmış olan tanıtım afişi, akıllı telefonun isminin Motorola Edge S olacağını doğruladı.

Motorola Edge S Snapdragon 800 Kullanacak

Motorola'nın Yeni Amiral Gemisi Telefonunun Motorola Edge S Olacağı Kesinleşti
Motorola’nın Yeni Amiral Gemisi Telefonunun Motorola Edge S Olacağı Kesinleşti

Cihaz, 2020 yılında kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan Motorola Edge’in bir üst sınıfı olacak. Firmanın resmi web sitesi tarafından yapılan paylaşım, cihazın herhangi bir özelliğini açıklamıyor. Fakat Weibo’dan sızan bilgilere göre, akıllı telefonun Snapdragon 888 ya da 865 yerine Snapdragon 800 serisi mobil işlemci tarafından güç vereceği ortaya atıldı.

Edge S, bir süredir sızıntı olarak dolaşıyordu fakat ismi Motorola Nio (XT2125) olarak geçiyordu. Akıllı telefonun FHD+ çözünürlükte 6.7 inç büyüklüğünde 105 Hz ekran tazeleme hızı ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Akıllı telefonun kamera tarafına bakacak olursak MP olarak en az 64 MP’lik bir sensörün yer alması bekleniyor. Kullanıcıların karşısına çıkarken ise yüksek ihtimalle Android 11 ile çıkacak. Ek olarak telefonun depolama kısmına baktığımız zaman 256 GB olarak belirtilmiş.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu