Android

Moto G Stylus 2021 Sızdırıldı

Motorola firmasının kısa bir süre içerisinde kullanıcılarına sunması beklenen Moto G Stylus 2021 telefonunun özellikleri ve dış kasa tasarımı 3 Ocak 2021 itibari ile ortaya çıktı. Telefonun tasarımı ve özellikleri Voice üzerinde paylaşıldı.

Motorola Moto G Stylus 2021 Özellikleri

Telefonun öncelikli olarak tasarımından başlamak gerekirse, farklı bir tasarıma sahip olacak. Telefonun kamera dizilimi dikey şekilde değil, kare şeklinde olacak.

Motorola Moto G Stylus 2021 Tasarımı ve Özellikleri Voice Üzerinden Paylaşıldı
Motorola Moto G Stylus 2021 Tasarımı ve Özellikleri Voice Üzerinden Paylaşıldı

Sızdırılan bilgilere göre kare şeklinde olan kamera kurulumunda 48 MP’lik bir ana kamera, 8 MP’lik ultra geniş açılı kamera, 2 MP’lik derinlik sensörü ve 5 MP makro kamera olacak şekilde telefonda bulunacak. Ekranın ön kısmında sol üst köşesinde yer alacak ön kamera ise 16 MP çözünürlüğüne sahip olacak.

Telefon ekran kısmında ise 6,8 inçlik bir ekranla gelecek. Ekran 1.080 x 2.400 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Ekranda kaç Hz tazeleme hızı olacağı ise henüz paylaşılan bilgiler arasında yer almıyor.

Çoğu kullanıcın merak ettiği donanım kısmına gelecek olursak telefon ham gücünü, Qualcomm’un Snapdragon 675’inden alacak. Telefon 4 GB ram ve 128 GB depolama alanıyla kullanıcıların karşısına gelecek. Batarya kısmında ise 4.000 mAh’lik gayet yeterli bir batarya bulunacak. Telefonun fiyatı hakkında ise şu an için bir bilgi yok

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu