Güncel

Motorola RAZR 2 Ekranının İlk Ayrıntıları

Motorola‘nın katlanabilir akıllı telefonu RAZR 2 ekran boyutu, DSCC ve DisplaySearch‘ün kurucusu Ross Young tarafından açıklandı.
2014 senesinde Lenovo tarafından satın alınan ve geçmiş dönemin popüler telefon üreticilerinden olan Motorola, günümüzde çok fazla piyasada olmasa da akıllı telefonlar üretmeye devam ediyor.

Motorola RAZR 2 Ekranının İlk Ayrıntıları
Motorola RAZR 2 Ekranının İlk Ayrıntıları

RAZR ve RAZR 5G ile katlanabilir akıllı telefon pazarında Motorola’da söz sahibi olmaya başladı. Şimdi de yeni akıllı telefonları üzerinde çalışıyor. Motorola RAZR 2 ismi ile çıkması beklenen katlanabilir akıllı telefonla ilgili yeni bilgiler, DisplaySearch ve DSCC’nin kurucusu Ross Young tarafından açıklandı.

RAZR 2 ekran boyutu Ross Young’a göre, 6,2 inç olacak. Şu anda telefonun ekran boyutu dışında çok fazla bilgi sahibi değiliz. RAZR 2’nin donanım özellikleri ne olacağı ve tasarımı ne olacağı bilinmiyor.

RAZR 2 Fiyatı Seviyesinin Yüksek Olması Bekleniyor

Motorola’nın katlanabilir ekranlı telefonu RAZR 2, diğer modellerinde olduğu gibi yüksek fiyat ile piyasaya çıkacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve 6,2 inç büyüklüğünde olan RAZR 5G, 1.399 dolardan satışa sunulmuştu.

RAZR 5G 6,2 inçlik ekranın haricinde katlandığı zaman kullanabileceğiniz 2,7 inçlik küçük bir OLED ekrana sahip. Kompakt yapısı ile beğenilmiş olsa da fiyatı sebebi ile istediği başarıya ulaşamamıştı.

Fiyatı Yüksek Olması Bekleniyor
Fiyatı Yüksek Olması Bekleniyor

Motorola’nın katlanabilir telefonu RAZR 2, aslında daha önce çıkması beklenen bir cihazdı. Ancak COVID-19 nedeni ile 2021’den önce çıkmayacağı söylendi. Telefonla ilgili az bilgiye sahip olmamız gösteriyor ki akıllı telefonun çıkışı için uzun bir süre var.

Daha fazla haber için Teknotomy‘i takip edin.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu