Netflix

Mücadele Çıkmazı Filminin İsmi Değişti

Mücadele Çıkmazı filminin ismi bir anda değiştirildi. Filmin 190 ülkede yayınlama kararı alan Netflix isminin değiştirilmesini istedi. Netflix Türk yapımlarını her ülke de yayınlasa da diğer ülkelerin bazı dizi ve filmlerini Türkiye’deki kullanıcılarına sunmuyor. Bunun sebebini ve hangi içeriklerin yayınlamadığını merak ediyorsanız yazılarımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Mücadele Çıkmazı Filminin İsmi Değişti
Mücadele Çıkmazı Filminin İsmi Değişti

Dünyanın en popüler platformlarından biri olan Netflix özellikle Türk seyircileri için yeni sürprizler yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin önemli isimleriyle anlaşarak güzel içerikler üretmeyi planlayan Netflix en son Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaştı.

Geçtiğimiz yıl sosyal medya da Çağatay Ulusoy’un göbekli fotoğrafları gündem olmuştu. Çağatay Ulusoy’un Netflix’te yayınlanacak filmi için kilo aldığı açıklandı. Geçtiğimiz yıl çekimlerine başlanan ve 15 Mart’ta yayına girmesi beklenen filmin 17 Şubat tarihinde alından karar ile ismi değişti.

Mücadele Çıkmazı Filminin İsmi Kağıttan Hayatlar Olarak Değiştirildi

Ülkemizde sevilen Ayla filminin yapımcıları tarafından gelecek olan film için izleyicilerin yüksek beklentileri bulunuyor. Netflix’in Türkiye’deki kullanıcılarının dışında hizmet verdiği diğer ülkeler de hayran oldukları Çağatay Ulusoy’un yeni filmini merakla bekliyor.

Mücadele Çıkmazı Filminin İsmi Kağıttan Hayatlar Oldu
Mücadele Çıkmazı Filminin İsmi Kağıttan Hayatlar Oldu

Netflix yeni filminin ismini değiştirdi. Filmin ismi dışında yayına gireceği tarihide değiştirdi. Netflix filmin ismini Kağıttan Hayatlar (Paper Lives) olarak değiştirdi. Kağıttan Hayatlar’ın 15 Mart 2021 tarihinde yayına girmesi planlanıyordu ancak Netflix yeni kararı ile tarihi 12 Mart’a çekti.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu