Güncel

N Kuşağı YouTube’da İlk Bölümünü Yayınladı

N Kuşağı dizisi YouTube’da yayın hayatına başladı. Dijital platformlar Covid-19 virüsünden önce pek fazla rağbet görmezden virüs sonrasında ilgi odağı oldu. Hatta insanların hayatlarının bir parçası oldu. Netflix, BluTV, Prime Video gibi dijital platformlar bu konuda lider konumayken Youtube’da ilgi çeken içerikleri ile insanların dikkatini çekiyor. Diğer platformlar dizi ve filmler ile ilgi çekerken Youtube eğlence amaçlı çekilen videolar ilgi odağı oluyor. Youtube diğer platformlara göre daha az dizi yayınlanıyor olsa da ilgi çeken içerikler yayınlamayı başarıyor.

N Kuşağı YouTube'da İlk Bölümünü Yayınladı
N Kuşağı YouTube’da İlk Bölümünü Yayınladı

Youtube’da insanların ilgisini çekmeyi başaran içerikler platformda uzun süre kalmıyor. Yapılan araştırmalara göre Youtube’da ilgi çeken diziler hemen diğer platformlar tarafından satın alınıyor. Ülkemiz içindeki en büyük örnek Sıfır Bir dizisi oldu. İlk başlarda Youtube içerik üreten dizi daha sonra BluTV tarafından satın alındı. Platform dizi sayesinde yeni kullanıcılar kazandı.
N Kuşağı dizisi de yakın zamanda dizi izleme platformları tarafından satın alınması bekleniyor. Çünkü dizinin ilk bölümüne ilgi yoğundu ve izleyenlerinin hepsi diziden memnun kaldı.

N Kuşağı İlk Bölümü İzleyicileri Memnun Etti
N Kuşağı İlk Bölümü İzleyicileri Memnun Etti

N Kuşağı İlk Bölümü İzleyicileri Memnun Etti

Yönetmenliğini Emre Bahadır Çırakoğlu’nun yaptığı ve son zamanlar da yazdıkları eserler ile dikkat çeken Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi senarist olarak dizi de yer alıyor. Dizinin yönetimi dışında oyuncuları da ilgi çekiyor. Herkesin çok iyi tanıdığı Hande Katipoğlu, Sarp Levendoğlu ve Şevket Çoruh’da dizi de rol alıyor. Dizi oyuncularının yanı sıra konusu ile de ilgi çekmeyi başardı. Dizi bir grup üniversite öğrencisinin para kazanmak için Youtuber olmak için yaptığı işleri konu ediniyor.

N Kuşağı 1. Bölüm

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu