Güncel

NBA 2K21 Apple’da Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Apple’ın mobil oyun severler için oluşturduğu Apple Arcade’de yayınlanan NBA 2K21 PC ve konsol versiyonlarından tamamen farklı bir bir deneyim sunuyor. Birkaç ay önce PC ve konsollar için üretilen versiyonların Lite olarak üretildiği açıklandı. Oyun lite sürümünde bile çok yüksel bir depolama alanı gerektiriyordu. Geliştiriciler mobil oyuncuları düşünerek oyunu elden geçirdiler. NBA 2K21 Apple kullanıcılarını mutlu edecek gibi görünüyor.

NBA 2K21 Apple'da Ücretsiz Olarak Yayınlandı
NBA 2K21 Apple’da Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Konsol ve PC versiyonlarından Apple’a taşınan özellikler de bulunuyor elbette. Çevrim içi düello modunda arkadaşlarınız ile oynayabilir ,Blacktop Quick Match modu ile sokak basketbolunu deneyimleyebilirsiniz. Bunlara el olarak NBA’in en iyi kadrolarını içeren 5v5 maç imkanı da mobil NBA 2K21’de bulunuyor.

Xbox ve DualShock  İle Beraber Mobil Olarak NBA oynamak Mümkün

NBA 2K21 Apple’da Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Xbox controller ya da PS DualShock‘ı telefonunuza bağlayarak oyunu telefondan da oynamak mümkün bu durum ilk başta inanılması güç olsa da Apple bu tip oyun konsollarını destekliyor.

NBA 2K21 şu an için bütün Apple kullanıcılarının hizmetine sunulmuş durumda .Apple Arcade abonesi olmanız durumunda oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Apple Arcade aboneliğine ilk ay deneme sürümünün ardından ayda 34,99 TL karşılığında sahip olunabiliyor.

Oyun hakkında gelen ilk yorumlar oyunun çok başarılı olduğu yönünde . Özellikle iPhone kullanıcıları yeni oyundan çok memnun olduklarını açıkladılar.

Bu ve buna benzer haberlere anında ulaşmak için Teknotomy güncel adresini takipte kalın.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu