K-Pop

NCT 127 Loveholic Japonca İkinci Mini Albüm Olacak

K-pop dünyasının sevilen isimlerinden biri olan NCT 127 Loveholic isimli en yeni albümünde yer alacak şarkıların isimlerini ayarladı. Gimme gimme, First Love, Lipstick, Chica Bom Bom ve Right Now isimlerine sahip Japon başlıklı 5 şarkı içeriğinde aşk hakkında çeşitli mesajlara sahip bulunuyor. Ayrıca grup, ikinci normal Kore albümü için Hero ismine sahip başlık parçasını ve Kick It isimli parçalarını albümde yer alacak.

NCT 127 Loveholic
NCT 127 Loveholic

NCT 127 Loveholic’ten First Love’ı Piyasaya Sürdü

NCT 127 Loveholic isimli albüm, 2019 yılında yayınlanan ilk tam albümleri Awaken ve 2018’de piyasaya sürülen Çince mini albümün ardından yayınlanacak Japonca ikinci mini albüm olacak. Loveholic isimli mini albümün 23 Aralık 2020’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak bazı prodüksiyonla alakalı sebeplerden dolayı albümün çıkışı daha sonraya ertelendi.

Mini albümün planlanan tarihinden önce, başlık parçalarından biri olan First Love, farklı müzik platformları aracılığıyla hayranlarla paylaşıldı. NCT 127 First Love isimli parçada orta tempolu eski tarz bir R&B şarkısıdır. Aynı zamanda parça, ilk kez aşık olma duygusunu tattırarak, ilk buluşmada türündeki bir heyecan veriyor.

Yapılan sürpriz duyuruların ardından NCTzens’de alınan geri dönütlerden oldukça memnun olduğunu belirtti. NCT 127 Loveholic albümü ile yumuşak ve çekici yanlarını hem bireysel hem de grup olarak ifade edecek. Diğer albümleriyle karşılaştırıldığında grup bu sefer daha güçlü ve sofistike bir imaj gösteriyor.

NCT 127 First Love

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu