K-Pop

NCT Dream Chenle COVID-19 Temaslı Olduğu İçin Comeback Ertelenebilir

Hayranlar, 2 Nisan 2021 tarihli yeni bir radyo programında NCT üyesinin aniden WayV grubu üyesi Kun ile yer değiştirmesinin üzerine NCT Dream Chenle’nin sağlığının iyi olup olmadığını sorgulamaya başladı. Chenle’nin o gün COVID-19 pozitif bir personelle doğrudan temas halinde olduğu haberini aldıktan sonra derhal test yaptırmaya gittiği dolayısıyla geciktiği ortaya çıktı.

nct dream chenle covid-19
NCT Dream Üyesi Chenle COVID-19 Temaslı Olduğu İçin Karantinada Kalacak

NCT Dream Chenle Bir Süre Karantinada Kalacak         

Neyse ki, NCT Dream Chenle’nin koronavirüs testinin negatif olduğu açıklandı. Ancak, her ihtimale karşı kendini bir süreliğine karantina altına aldığı için bu durum NCT Dream’in yakında gerçekleşecek olan geri dönüşü ile ilgili soruları beraberinde getirdi. Geçmişte yayınlanan haberlerde, NCT Dream’in Nisan ayında geri dönüş yapacağı duyuruldu. SM Entertainment’in geri dönüş hakkında 5 Nisan 2021 tarihinde Star Today’e aşağıdaki açıklamayı yaptı:

 “Sanatçılarımızdan NCT Dream Chenle, COVID-19 testi sonucu negatif gelmesine rağmen, koronavirüs testi pozitif olduğu doğrulanmış bir personelle doğrudan temas halinde olduğu için kendi kendini bir süre karantina altına alacak. Diğer NCT Dream üyeleri her ne kadar pozitif olduğu teyit edilen personel ile temasta bulunmamış olsalar da, önlem almak açısından onlara da test yapılmasını sağladık ve hepsi negatif olarak sonuçlandı. Şu anda NCT Dream yeni albümlerini hazırlamak için çalışıyor. Her şey onaylandıktan sonra çıkış tarihini sizlerle paylaşacağız.”

Bu, NCT Dream grubunun Ridin’ şarkısı ile kazandığı başarının ardından bir yıl sonraki ilk geri dönüşü olacak. Grubun yeni comeback tarihi ve Chenle’nin karantina durumu ile ilgili yeni haberler için Teknotomy’yi takip etmeye devam edin!

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu