Netflix

Netflix Animelere Yoğunlaşıyor 2021’de 40’tan Fazla Anime Yayınlanacak

Son zamanların en popüler çevrim içi film/dizi izleme platformu olan Netflix anime yapımlarının sayısını arttırmayı hedefliyor. Zaten hali hazırda pek çok animeyi bünyesinde bulunduran Netflix anime arşivini genişletmek konusunda ısrarcı.

Netflix Animelere Yoğunlaşıyor 2021'de 40'tan Fazla Anime Yayınlanacak
Netflix Animelere Yoğunlaşıyor 2021’de 40’tan Fazla Anime Yayınlanacak

Özellikle uzak doğu pazarındaki abone sayısını arttırmayı hedefleyen Netflix bu yıl anime severleri mutlu etmeyi amaçlıyor. Ünlü şirket en son AnimeJapan 2021 Expo’da  bu yıl izleyiciler ile buluşturulacak animeler ile ilgili bilgiler paylaştı. Buna ek olarak bu yıl 40’tan fazla animenin izleyiciler ile buluşacağı açıklandı.

Bu Yıl Yayınlanacak Netflix Animelerinin Bazıları Belli Oldu

Netflix ,AnimeJapan 2021 Expo’da yaptığı açıklamada yeni uzak doğu projelerinin bazılarını açıkladı. Açıklanan yapımlardan en önemlisi çok uzun zamandır beklenen  Resident Evil: Infinite Darkness oldu.  Resident Evil: Infinite Darkness‘a ek olarak Record of Ragnarok,  Eden ve The Way of the Househusband‘da yayınlanacağı açıklanan yapımlara arasında yer alıyor.

Netflix’te yer alacak animeler tam olarak netleşmese de yayınlanacağı açıklanan animeleri incelediğimiz de bile Netflix’in uzak doğu pazarında kuvvetli olmak istediğini anlayabiliyoruz. Netflix’in animeler konusunda ki adımlarını yakından takip etmek için sitemizin Netflix bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu