Netflix

Netflix İstanbul’da Ofis Açma Kararı Aldı

Netflix İstanbul’da ofis açma kararı aldı. Netflix’in kurucu ve eş zamanlı olarak CEO’su Reed Hastings açıklamalarda bulundu. Hastings:’’ Bizim için Türkiye önemli bir ülke ve tarihi şehir olan İstanbul’da ofis açmayı planlıyoruz. Bu açacağımız ofis bizi gururlandırıyor. Türkiye’de 3 milyona aşkın kullanıcımız bulunuyor. Bu paydaşlarımıza bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Ülkeniz zengin kaynaklarından ve kültüründen yararlanarak 190 ülke de bunun tanıtımını yapmak için sabırsızlanıyoruz’’ şeklinde açıklama yaptı.

Netflix İstanbul'da Ofis Açma Kararı Aldı
Netflix İstanbul’da Ofis Açma Kararı Aldı

Netflix İstanbul’da Ofis Açıyor

Ülkemizde geçtiğimiz aylarda kabul edilen Sosyal Medya kanunu ile sosyal medya platformları ülkemizde temsilcilikler açması bekleniyor. Sosyal Medya platformları ülkemizde temsilci atamıyorken Netflix’in böyle bir karar alması herkesi şaşırtıyor. Netflix Türkiye’ ye ev sahipliği yapacak ofis 2021 yılının ikinci yarısında hizmete açılması planlanıyor.

Netflix İstanbul'da Ofis Açma Kararı Aldı
Netflix İstanbul’da Ofis Açma Kararı Aldı

Netflix Türkiye ofisi, ülkemizde yeni yazarlara yeni oyunculara ulaşmak istediğini de ortaya koyuyor. Türkiye’ de yaşayan gençlerin çok zeki ve yaratıcı olduğunu düşün şirket Türkiye’de iyi bir yatırım yaptığını düşünüyor.

Netflix’de ne izliyceğinizi bilmiyorsanız ve film önerisi yapılmasını istiyorsanız tam yerindesiniz. Teknotomy ailesi olarak sizlere her gün yeni film önerinde bulunuyoruz. Önermemizi istediğiniz bir kategori varsa yorum yaparak belirtebilirsiniz

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu