Netflix

Netflix ve Ubisoft Birlikte

Netflix ve Ubisoft iş birliği ile popüler oyun serilerinden olan Assassin’s Creed, aksiyon dizisi olarak Netflix izleyicilerin karşısına çıkıyor. Netflix ile Ubisoft arasındaki işbirliği; aksiyon, animasyon ve anime dizilerinin uyarlamaları için popüler oyun serisinin hikâyelerini temel alacak. Böylelikle canlı aksiyon dizisi bir ilk olarak ekranlara gelecek.

Assassin’s Creed dizisi hakkında konuşmak şu an için çok erken. Çünkü proje için bir dizi sorumlusu aranıyor. Dizinin ekranlara ne zaman geleceği ya da hikâyesi hakkındaki detaylaı henüz kimse bilmiyor. Assasins Creed serisi tarihi ortamları modern anlatımlarla birleştirmesiyle biliniyor ve mitolojik olaylara kadar birçok konuyu işledi.

Netflix ve Ubisoft Birlikte Çalışıyor
Netflix ve Ubisoft Birlikte Çalışıyor

Netflix ve Ubisoft, Assassin’s Creed Sevgisini Ekranlara Taşıyacak

Peter Friedlander Netflix Original Series Başkan Yardımcısı, Assassin’s Creed dizisi için duyduğu heyecanı dile getirerek, Ubisoft ile ortaklık kurmaktan ve daha da önemlisi çoğu kişi tarafından sevilen Assassin’s Creed’in için dizi çekmekten mutluluk duyarız. Fazlasıyla zengin ve tarihten de bahseden çok katmanlı hikâye anlatımını hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz. Herkesin bildiği nefes kesen tarihi dünyaları ve tüm zamanların en çok satan oyun serilerinden biri olarak görmüş olduğu ilgiyle birlikte; bu seçkin markaya dayalı, destansı, heyecan verici eğlenceyi özenle hazırlamaya ve tüm dünyadaki hayranlarımızın keyif almak isteyeceği bir deneyim sunmaya kararlıyız.” şeklinde konuştu.

Netflix ve Ubisoft, çıkaracakları dizinin konusunu ve ekranlara geleceği tarihi henüz açıklamadı. Diğer yandan Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Valhalla çok yakında oyun severlerle buluşacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu