fbpx
Netflix

Netflix Yeni Türk Dizisi 50m2’yi Yayınladı

Netflix‘in yayınlanacağını açıkladığından beri büyük merak konusu olan 50m2 27 ocak itibari ile kullanıcılara sunuldu. Hakan Muhafız, Atiye, Aşk 101 , Bir Başkadır‘ın ardından yayınlanan 5. yerli Netflix projesi olan dizinin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt,  Aybüke Pusat, gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin başrolünde ise Hakan Muhafız dizisinden tanıdığımız  Engin Öztürk var.

Netflix Yeni Türk Dizisi 50m2'yi Yayınladı
Netflix Yeni Türk Dizisi 50m2’yi Yayınladı

Yeni Türk Dizisi 50m2 hakkındaki ilk yorumlar ise oldukça olumlu. Dizide gizemli ve işinde oldukça usta bir tetikçi olan Gölge’nin ailesini bulma çabası ve bu amaç için yaşadığı olaylar anlatılıyor.

Yeni Türk Dizisi 50m2 İlk Bakış

Dizi 8 bölümden oluşuyor ve bölüm süreleri 50 dakika civarında ilk bölümünden oldukça merak uyandırmaya başlayan dizide sezonu bitirmek ise oldukça kolay. Dizinin açıklama bölümünde ise “Karanlık bir adamın kirli işlerini yapan Gölge, geçmişine ait sır perdesini aralamaya çalışırken işler karışır ve kendini bambaşka bir kimlikle küçük bir mahallede bulur. ” ifadeleri kullanılmış.

Dizinin Türk aboneler tarafından sevileceği kesin olmakla beraber dünya genelinde de oldukça iddialı bir yapım olduğunu söylemek mümkün. Dizinin ne kadar başarılı olacağını hep beraber göreceğiz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?