Netflix

Netflix’te Kirpi Sonic Animasyon Dizisi Heyecanı

Oyun dünyasının maskotu olan Kirpi Sonic, oyunlarda, çizgi romanlarda ve çizgi filmlerde de bir geçmişe sahip. Öyle ki Kirpi Sonic için bugüne kadar birbirinden farklı birçok TV şovu ve sinema filmi yapıldı. Şimdi ise yeni bir Sonic animasyon dizisi Netflix için hazırlanıyor.

Netflix, Sonic‘in yapımcısı olan Sega ile birbirinden farklı birçok çocuk programına imza atan Wildbrain şirketi, Zak Storm, Generator Rex ve Ben 10’in yapımcılığını üstlenen Man of Action ile birlikte ortaklaşa yürütüyorlar.

Netflix'te Kirpi Sonic Animasyon Dizisi Heyecanı
Netflix’te Kirpi Sonic Animasyon Dizisi Heyecanı

Dizide Modern Kirpi Sonic Tasarımı Kullanılacak

Yeni Sonic dizisinde neler göreceğimiz hakkında fazla bilgi yok. Netflix‘in,  Twitter‘dan paylaşım yaparak ve daha sonra da sildiği tanıtım görüntüsü, Sonic Mania gibi oyunlarda yer alan daha tombul ve daha sert modern 3D Sonic tasarımının bir silüetini gösteriyor. Bu da dizide Sonic Boom spin-off oyunlarına ve TV dizisine benzer karakter tasarımları ile karşılaşacağımız anlamına geliyor.

Dizide Modern Kirpi Sonic Tasarımı Kullanılacak
Dizide Modern Sonic Tasarımı Kullanılacak

Kirpi Sonic’in sinema filmi bu yılın başlarında sinemalarda izleyici ile buluşmuştu. Paramount Pictures ve Sega ount Pictures yapımcılığında çekilen ve 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona giren film, en yüksek açılış yapan video oyunu uyarlaması filmi olmuştu.

Yeni Sonic dizisi ile birlikte Netflix, video oyun içerikleri arasına bir yenisini daha eklemiş olacak. Şirket, daha önceleri Splinter Cell, Resident Evil ve Assassin’s Creed, serileri için çalışmalara başlandığını duyurmuştu. Dizinin 2022 tarihinde Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu