FPS

Neymar Fortnite Transfer Oldu

Neymar Fortnite transfer oldu. Fortnite her yeni sezonunda oyuncularını mutlu etmek için yeni eklentiler ve yeni karakterler ile güncelliyor. Fortnite bu sayede hem oyuncu sayısını koruyor hem de yeni oyuncular kazanıyor. Oyuncular ve oyunun takipçileri her yeni sezonda yapılan açıklamaları sabırsızlıkla bekliyor. Fortnite’da sevenlerini fazla bekletmemek için yeni sezon sürprizlerini kısa süre de açıklıyor ya da sosyal medya da sızdırılıyor. Fortnite’ın 6. sezon sürprizleri de sosyal medya da paylaşılmaya başlandı.

Neymar Fortnite Transfer Oldu
Neymar Fortnite Transfer Oldu

Yeni sürprizlerin neler olacağı yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bildiğiniz üzere Fortnite her sezon farklı karakterler ekliyor. Marvel Nexus War sezonunda sevilen çizgi roman kahramanlarını karakter olarak ekledi. Daha sonra Snoop Dogg ve diğer ünlü sanatçıları da karakter olarak oyuna ekledi. Bu sezonda Batman: Zero Point‘deki süper kahramanların oyuna karakter olarak ekleneceği biliniyor. Fortnite yeni sezonda fantastik dünyadan çıkıp dünyanın en çok takip edilen spor dalındaki önemli kişiler ile anlaşmaya çalışıyor.

Neymar Fortnite Transfer Oldu İddiaları Netlik Kazanmaya Başladı

Bu anlaşmanın ilk örneği Pele oldu. Oyun yeşil sahalardan daha fazla futbolcu ile anlaşmak istiyor. Fortnite anlaşacağı yeni isimlerin online oyun oynamayı seven futbolcular olmasını istiyor. Bu yüzden ilk olarak Neymar ile anlaşmak istedi. Neymar’ın 6. Sezon’da karakter olarak ekleneceği iddiaları ortaya atıldı. Neymar’dan sonra diğer online oyun oynamayı seven futbolcular ile de anlaşma yapmak istiyor.

Neymar Fortnite Transfer Oldu İddiaları Netlik Kazanmaya Başladı
Neymar Fortnite Transfer Oldu İddiaları Netlik Kazanmaya Başladı

Fortnite 6. sezonu 16 Mart tarihinde başlıyor. Herkes yeni sezonun heyecanını yaşarken 14 Mart akşamı oyunun geliştiricileri 30 saniyeli bir video attı. Büyük ilgi gören videoda futbol topu ve 10 numaralı forma ilgi çekti. İnsanların akıllarına Neymar geldi. Çünkü futbolcu milli takımında 10 numaralı formayı giyiyor. Bu olaydan sonra Fortnite’ın paylaştığı tweeti Neymar retweet edince iddiaların doğru olduğu anlaşıldı.

Sizce bu haber doğru mu? Neymar’ın transfer olması sizi heyecanlandırır mı?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu