Influencerlar

NFT Furyasına Katılan Son İsim Nusret Oldu Nusret Tweetini 6 Bin Dolara Sattı

Özellikle son birkaç ayda NFT teknolojisine ve NFT projelerine olan ilgi oldukça arttı. Blockchain teknolojisinin hayatımıza kattığı bir diğer değer olan NFT’ler sanatçılar ve İnfluencerlar için çok faydalı teknolojiler. Zira NFT’ler ile birlikte sanat eserlerini veya tweetleri hatta İnstagram hikayelerini dijitalleştirebilir ve dijitalleştirdiğiniz projelerden gelir elde edebilirsiniz.

NFT Furyasına Katılan Son İsim Nusret Oldu.
NFT Furyasına Katılan Son İsim Nusret Oldu.

NFT’ler konusunda ünlü isimlerinde aktif olduğunu belirtelim. Geçmişte Mesut Özil krampon ve forma tasarımlarını ,Logan Paul Pokemon kartlarını NFT olarak satışa sundu. NFT furyasına katılan son isim Nusret oldu. Nusret Tweetini 6 Bin Dolara Sattı.

İşte Nusret’in 6 Bin Dolara Sattığı Tweet

Bu Twetlerin satıldığı platform Valuables . Bu platformda birçok ünlü ismin twetlerini İnstagram hikayelerini ve daha birçok NFT projesini bulabilirsiniz. Bu Twetler’den bazıları açık arttırma ile satılmakta ve gerçekten de oldukça uçuk meblağlara alıcı bulmakra.

https://twitter.com/nusr_ett/status/817729105512857601?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E817729105512857601%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.webtekno.com%2Fnusret-bir-tweetini-nft-ile-6-bin-dolara-satti-h107739.html

NFT’ler sanatçılar için oldukça önem arz edecek teknolojilere benziyor. Gelecekte NFT’lerin ne kadar ilerleyeceğini hep beraber göreceğiz. Influencerlar hakkında her türlü bilgi ve habere Teknotomy influencerlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu