Oyun

NieR Automata Güncelleme Alıyor

Steam sürümlü NieR Automata güncelleme alacak. Xbox Game Pass üyeliği sayesinde yüzlerce oyun ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. Geçtiğimiz ay bu oyunların arasına katılan NieR Automata Steam sürümüyle farklılıklar içeriyordu. Ekstra olarak içeriğinde hiçbir farklılık barındırmasa bile optimizasyon konusunda Steam’de olan versiyondan çok daha iyiydi. 

Geliştirici firma bu konuyla alakalı olarak bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamayla Steam sürümüyle ilgileneceklerini söyleyen firma hayranlarına bu konuyu duyurmuş oldu.

Steam Sürümlü Olan NieR Automata Güncelleme Alacak
Steam Sürümlü Olan NieR Automata Güncelleme Alacak

NieR Automata Güncellemesi Steam Sürümüne Gelecek

Oyuncular, oyunun Steam platformundaki sürümünün düzelmesi için oyuna oldukça fazla olumsuz yorumlar yaptı. Böylelikle de oyuncuların vermiş olduğu bu tepki geliştirici firma tarafından dikkate alınmış oldu. 

Normalde 3. parti yazılım olarak hayranların kendileri için oluşturdukları bir optimizasyon modu bulunuyor. Fakat çoğu oyuncu hem uğraşmak istemediği için hem de 3. parti olmasından dolayı bu riskin altına girmek istemiyor. 

Tüm bunların ardından sosyal medya hesabından tekrar bir açıklama yapan şirketoyunla ilgilendiklerini ve yakın bir tarihte gelecek olan güncellemeyi paylaşacaklarını” söyledi.

Güncellemenin ne zaman geleceğiyse hala daha belirsiz durumda. Şirket yapmış olduğu bu açıklamalardan sonra başka bir bilgi paylaşmadı.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu