Güncel

NVIDIA Game Ready Driver 456.55 Sürümü Yayınlandı

NVIDIA’nın ekran kartları için piyasaya sürmüş olduğu GeForce Game Ready Driver’ın yeni güncellemesi yayınlandı. Yeni güncelleme ile birlikte Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone için NVIDIA Reflex desteğinin etkinleştirildiği duyuruldu. Yeni sürücüyle beraber ayrıca Star Wars: Squadrons oyunlarına optimizasyon yapıldı. Şimdi Squadrons oyuncuları ekran kartlarından maksimum seviyede performans alabilecekler.

Geforce
NVIDIA GeForce Game Ready Driver

NVIDIA GeForce Game Ready Driver için yeni güncellemesinde COD: Modern Warfare ve COD: Warzone’a NVIDIA Reflex desteğinin yanı sıra ayrıca Control ve Death Stranding için DLSS 8K Ultra Performans modunu ekledi. Eklenen bu performans modu ile birlikte oyuncular Control ve Death Stranding oyunlarında Kalite, Denge, Performans ve Ultra Performans olmak üzere toplamda 4 adet DLSS görüntü kalitesi moduna sahip olacak.

NVIDIA ayrıca son dönemin en popüler Battle Royale oyunlarından biri olan Call of Duty: Warzone ve Modern Warfare için G-SYNC ekran ve oyun içi teknoloji paketi olan NVIDIA Reflex’i de duyurdu. Bu özellik sayesinde oyuncular artık daha hızlı tepkime süreleri alarak oyunlarını daha rahat oynayabilecek. NVIDIA Reflex desteğini alacak olan oyunlar ise şöyle;

  • Apex Legends
  • Call of Duty: Black Ops Cold War
  • Cuisine Royale
  • Destiny 2
  • Enlisted
  • Kovaak 2.0
  • Mordhau

Güncellemenin yeni sürümünü ister yazılımın direkt kendi üstünden ister buraya tıklayarak gideceğiniz NVIDIA’nın kendi sitesinden ekran katınızın modelini seçerek indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasına ait tüm gelişmelerden haberdar olmak için Teknotomy Güncel kategorisini inceleyebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu