Güncel

Nvidia, Geforce RTX 3060 Ti Ekran Kartının Tanıtımını Yaptı

Nvidia, 1 Aralık tarihinde yaptığı açıklamalar ile beraber RTX 30 Serisi oyun ekran kartı pazarının en etkili ürünleri olan RTX 3060 Ti’yi sundu. Işın İzleme (Ray Tracing) ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti Ekran kartı, oyun tutkunlarıyla buluşacak.

Geforce RTX 3060 Ti
Geforce RTX 3060 Ti

Nvidia, Geforce RTX 3060 Ti Ekran Kartının Ülkemizdeki Satış Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Önceki nesil RTX ekran kartı olan GeForce RTX 2080 SUPER ekran kartına göre daha hızlı olan RTX 3060 Ti 4545 TL’den başlayan fiyatlarıyla ülkemizde satışa sunulacak. Nvidia’da küresel GeForce pazarlama başkanı yardımcısı olan Matt Wuebbling “Cyberpunk 2077, Call of Duty: Black Ops Cold War ve Watch Dogs: Legion gibi oyunlara gelen ışın izleme efektleri ile birlikte büyük bir sezona giriyoruz. Oyun tutkunları için en yeni ışın izlemeli oyunların keyfini çıkarmanın ya da yaratıcı ve üretkenlik iş akışları ile güç kazanmanın RTX 3060 Ti ve RTX 30 serisinin geri kalanından daha iyi bir yolu yok.” dedi.

GeForce RTX 3060 Ti, 2 Aralık tarihi itibariyle ASUSColorful, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, MSI, Palit, PNY ve Zotac gibi markaların modellerinden satın alınabilecek. Üstelik kısa süreliğine GeForce RTX 3060 Ti alan kullanıcılar 1 yıl kullanabilecekleri Nvidia GeForce NOW bulut oyun hizmetine ücretsiz sahip olacaklar.

Ek olarak DLSS teknolojisini destekleyen 25 oyun bulunuyor ve her ay buna benzer yenilikleri eklenmeye devam edecek.

RTX 3070 ve 3080 Nvidia Ekran Kartları Gelmeyebilir! adlı içeriğe de göz atabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu