E-Spor

Ödüllü Free Fire Sömestr Kupası Duyuruldu

Geçen yıl yapılmış olan turnuvaya katılım sayesinde Free Fire geliştiricileri Türkiye’deki espor oldukça önem vermeye başladı. Garena, Free Fire’ın 2021 senesi itibarı ile Türkiye’de düzenleyeceği ilk espor turnuvası Free Fire Sömestr Kupası’nın 2 Şubat ve 10 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılacağını duyurdu. 50.000 TL’lik ödül havuzu ile birlikte 570’i aşkın takım şampiyon olmak için mücadele edecek.

Para ve Oyun İçi Elmas Ödüllü Free Fire Sömestr Kupası Duyuruldu
Para ve Oyun İçi Elmas Ödüllü Free Fire Sömestr Kupası Duyuruldu

Free Fire Sömestr Kupası Takvimi

31 Ocak 2021 tarihine kadar kayıtlar devam edecek. Turnuvanın eleme maçları 2 Şubat ve 5 Şubat 2021 tarihleri arasında oynanacak. Final maçları ise 8 Şubat ve 10 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Turnuvanın final maçları YouTube üzerinden canlı bir şekilde yayınlanacak.

50.000 TL’lik para ödülü, elemeleri başarı ile geçen ilk 12 takım arasında paylaşılacak. Ekstra olarak en iyi bireysel oyuncular için özel ödüller sahiplerini bekliyor olacak. Free Fire Sömestr Kupası’nda rakiplerini eleyerek turnuvanın şampiyonu unvanını hak eden takım, oyuncu başına 6.250 TL ve 1.500 Elmas kazanacak. Final aşamasında rakibini en çok eleyen oyuncuya 1.000 Elmas ödülü verilecek.

Turnuva hakkında fikstür ve detayları için Gaming in Turkey sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu