Influencerlar

Okan Bayülgen Geri Zekalı Dedi Mahkemelik Oldu

Okan Bayülgen geri zekalı dedi ve mahkemelik oldu. Okan Bayülgen yaptığı programlar ile hem gençlerin hem de gece televizyon izlemeyi seven insanların sevgisini kazandı. Okan Bayülgen’in talk show programlarında yaptığı konuşmalarla başı zaman zaman belaya girebiliyor.

Okan Bayülgen Geri Zekalı Dedi ve Başı Belaya Girdi
Okan Bayülgen Geri Zekalı Dedi ve Başı Belaya Girdi

Bayülgen gece yayımlanan programlarında dobra konuşmayı seviyor. Bu sayede insanların sevgisini kazanan ünlü her yıl yeni programı ile seyircisinin karşısına çıkıyor. Okan Bayülgen, en son BluTV ile anlaştı. BluTV ‘de Renkli Rüyalar Oteli projesi ile seyircisinin karşısına çıkmayı planlıyordu.

Fakat önceki programı Uykusuzlar Kulübü’nde kullandığı bir kelimeden dolayı davalık oldu. Mahkemede ifade veren Bayülgen’in hapis yatma ihtimali bulunuyor.

Okan Bayülgen Kime Geri Zekalı Dedi

Okan Bayülgen Uykusuzlar Kulübü televizyon programında bir video kesiti yayınladı ve ”geri zekalılar” dedi. Videoda yer alan kişi Youtuber Muhammet Çumanoğlu‘ydu. Muhammet Çumanoğlu kendisine geri zekalı diyen Okan Bayülgen’e dava açtı.

Youtuber’ın avukatı açıklamalarda bulundu. Avukat ”Okan Bayülgen TV programında müvekkilime geri zekalı şeklinde ifadelerde bulundu. Ayrıca bu programı Youtube hesabında da yayınladı. Kitap yazacak olan müvekkilim bu konuda uzmanlaştı ve yakın zamanda kendine iş yeri açmak istiyordu fakat Bayülgen’in kullandığı kelime rencide etmenin yanı sıra çok zor durumda bıraktı” şeklinde açıklama yaptı.

Okan Bayülgen Geri Zekalı Dedi ve Mahkemelik Oldu
Okan Bayülgen Geri Zekalı Dedi ve Mahkemelik Oldu

Mahkemeye çağrılan Okan Bayülgen ise verdiği ifadede “Duygusal ilişkiler ve aşk konusunda yorum yapan ve ahkam kesen kişiler için bu kelimeyi kullandım. Videolarda bu tarzdı. Ben Muhammet Çumanoğlu’nun şahsına o kelimeyi kullanmadım. Genel tanımlama yaptım. Programı tekrar izleyerek bunu anlayabilirsiniz” şeklinde açıklama yaptı.

Hakim, Mustafa Çupanoğlu’nu haklı buldu ve Bayülgen’in ”Sesli Yazılı veya Görüntülü Bir İleti ile Hakaret’‘ suçuna kanaat getirdi. Bayülgen tekrardan İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi‘nde hakim karşına çıkıyor. Bu sefer 2 yıl 4 ay hapis sistemi ile yargılanıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu