Android

OnePlus 9 Pro: OnePlus’ın Yeni Amiral Gemisi

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte mobil dünya da insanlara yeni ürünlerini sunmaya hazırlanıyor. 2021 yılında sunulacak ilk amiral gemi akıllı telefonlardan birisi Çin merkezli akıllı telefon üretici olan OnePlus firmasının OnePlus 9 Pro’su olacak.

OnePlus 9 serisinde yer alacak olan ve serinin en iyi telefonu olacağı söylenen OnePlus 9 Pro’nun özelliklerinin neler olacağı daha netlik kazanmadı. Ancak Geekbench 5 üzerinde telefonun bazı özellikleri paylaşıldı. Paylaşımın sonrasında telefonun render görüntüleri ortaya çıktı.

OnePlus 9 Pro’nun Render Görüntüleri Paylaşıldı

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro: OnePlus’ın Yeni Amiral Gemisi 1

OnLeaks tarafından Voice üzerinde paylaşılan render görüntüleri ile OnePlus 9Pro’nun tasarımı gösterildi. Ancak OnLeaks telefonun tasarımında kamera kurulumu gibi bazı detayların değişebileceğini belirtti.

Render görüntülerinde görüldüğü üzere OnePlus 9Pro, daha önce de akıllı telefonlarda görülen modern tasarıma sahip bulunuyor. Telefonun ekranı ön kısmı tamamen kaplıyor ve göründüğü kadarıyla kıvrımlı bir ekrana sahip olacak. Tasarımda değişikliğe gidilmez ise telefonun ön kamerası ekranın sağ üst köşesinde bulunacak. OnePlus, daha önceki amiral gemilerinde olduğu gibi bu telefonda da dörtlü bir kamera kurulumu sunmayı planlıyor görünüyor. Ancak kamera kurulumunun bütün özellikleri daha bilinmiyor.

OnePlus 9 Pro Amiral Gemisi
OnePlus 9 Pro: OnePlus’ın Yeni Amiral Gemisi 2

OnePlus, Android dünyası içinde üst sıralarda yer alıyor. Oldukça güçlü telefonlarını uygun fiyata kullanıcı ile buluşturan şirketin, yeni amiral gemisinde de bu ruhunu koruması bekleniyor. Daha önce açıklanan OnePlus Nord Türkiye Fiyatı ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu