Android

Oneplus 9 Serisi Sızdırıldı

Oneplus’ın, kullanıcılarına sunacak olduğu Oneplus 9 Serisi ile ilgili söylentiler gittikçe üstüne koyarak devam ediyor. 2021 yılının Mart ayında tanıtılması beklenen serinin bazı dikkat çekici özellikleri açığa çıktı.

OnePlus 9 Serisi 9 ve 9 Pro

Kısa bir süre önce sızdırılmış olan render görüntüleri, her iki modelin de delikli ekran ile geleceğini bizlere söylemiş oldu. 23 Ocak tarihinde ise OnePlus 9 ve 9 Pro ikilisindeki deliklerin yaklaşık olarak 3,8 mm ölçüye sahip olacağı sızdırılan bilgiler arasında.

Snapdragon 888 Kullanacak Olan Oneplus 9 Serisi Özellikleri Digital Chat Station Tarafından Sızdırıldı
Snapdragon 888 Kullanacak Olan Oneplus 9 Serisi Özellikleri Digital Chat Station Tarafından Sızdırıldı

Digital Chat Station tarafından sızdırılmış olan bilgiler, OnePlus 9 Pro’nun 6.78 inç büyüklüğünde QHD + 120 Hz tazeleme hızına ve kavisli ekrana sahip olduğunu bildirdi. Oneplus 9’un ise 6.55 inç büyüklüğünde Full HD + 120 Hz tazeleme hızına ve düz bir ekrana sahip olduğun belirtti. Ek olarak OnePlus 9 ve 9 Pro’nun sırası ile 8 mm ve 8,5 mm bir kalınlığa sahip olacağın, fakat en yüksek ağırlık olarak 200 gram olacağını aktardı.

Her iki model de ana gücünü Qualcomm’un en performanslı işlemcisi olan Snapdragon 888 yonga setinden alacak. 4.500 mAh batarya kapasitesi ile gelecek olan cihazlar, büyük bir ihtimalle 65W kablolu hızlı şarjı destekleyecek. Son olarak, Pro olarak gelecek olan modelinin 45W kablosuz şarj özelliğine de eşlik etmesi bekleniyor.

Gelecek olan iki telefonun lansman tarihinin mart ayında olması bekleniyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu