K-Pop

ONF’un “Beautiful Beautiful” Müzik Videosu 10 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

Yetenekli erkek k-pop grubu ONF, yayınlanan son albümleriyle Youtube platformunda takdire şayan bir dönüm noktası kazandı. WM Entertainment’e bağlı olan grup en son çıkardıkları “Beautiful Beautiful” adlı hit parçalarıyla Youtube’da resmi olarak 10 milyon görüntülenmeyi aşarak inanılmaz bir başarı elde etti. İlk kez çıkış yaptıkları 2017 yılından bugüne dek bu etkileyici görüntülenme sayısına en hızlı ulaşan müzik videosu “Beautiful Beautiful” oldu.

ONF Beautiful Beautiful
Grubun İlk Stüdyo Albümleri Listelerde Üst Sıralara Yerleşti

K-pop sahnesi üzerindeki etkisiyle ONF, dünya çapındaki başarılı yayınından bu yana sadece 3 gün 10 saat ve 8 dakika içinde rekora ulaşmayı başardı. Bu başarı aynı zamanda altılının ilk stüdyo albümü ONF: My Name, Hanteo’s Real Time Album Chart listesinde üst sıralarda yer aldığından daha akılda kalıcı hale geldi.

ONF’un Albümdeki Beautiful Beautiful Adlı Şarkısını Özel Kılan Şeyler Var

Buna ek olarak aynı zamanda albüm, Ktown4u’s Daily Chart’ın üst sıralarında yer alırken ve Synnara’s Album Charts’ın hakimi oldu. Grubun üyeleri; Hyojin, E-Tion, J-Us, MK, Wyatt ve U 24 Şubat günü yayınladıkları ilk tam albümleri My Name ile nefes kesen bir dönüş gerçekleştirdi.

Beautiful Beautiful

Beautiful Beautiful adlı şarkıları, karp çarpan melodileri ve harika ritimleri ile grubun güçlü vokallerini adeta tamamlayan bir parça oldu. Funky House türüne giren bu şarkı, hayatı bir sanat olarak ele almayı ve kendine herkesten daha özgür, güzel davranmayı anlatıyor. Parçanın Monotree’den Hwang Hyun tarafından yazılıp bestelenmesi ise onu çok daha özel hâle getiriyor.

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu