Android

Oppo A93 5G Fiyatı Sızdırıldı

Sızıntıları yeni paylaşılmış olan Oppo A93 5G modelinin tasarım açısından bir önceki seriden daha farklı şekilde dizayn edildiği görülüyor. Telefonun, fiyat performans özellikler ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmesi bekleniyor.

Oppo A93 5G Özellikleri Nelerdir?

Oppo'nun Yeni Giriş Seviyesi Telefonu Oppo A93 5G'nin Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı
Oppo’nun Yeni Giriş Seviyesi Telefonu Oppo A93 5G’nin Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı

Telefonun ekran kısmına gelecek olursak, 1080 x 2400 piksel kalitesinde Full HD Plus ve söylenmiş olan iddialara göre yüksek ekran tazeleme hızına sahip olarak gelecek. Ön kamera kısmında ise 8 MP bir selfie kamerası bulunuyor. Arka kamera kısmında 2020 yılında oldukça fazla görmüş olduğumuz geniş dikdörtgen bir dizilim tercih edilmiş ve üç adet kamera yer almış. Ana kamera 48 MP ve iki adet 2 MP’lik sensörler bulunuyor.

Telefonun ortaya çıkan bir diğer özelliği ise işlemcisi. A93 5G Qualcomm Snapdragon 480 işlemcisi ile birlikte kullanıcıların karşısına geliyor. 5G özelliğini destekleyen telefon, 8 GB RAM belleği ve 256 GB hafıza alanı seçeneklerini kendisine enterge etmiş durumda. USB-C portuna ve 3,5 mm kulaklık girişi ile gelen telefon kutusunda direkt olarak Android 11 işletim sistemi ve 5.000 mAh’in batarya kapasitesine ek olarak 18W’luk bir şarj cihazıyla çıkacak. Telefon 15 Ocak 2020 Cuma günü Çin’de 340 dolarlık fiyat etiketi ile kullanıcılar karşısına gelecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu