Android

Oppo Find X3 Lite Duyuruldu

Oppo yeni üyesini kısa bir süre önce tanıttı. Ek olarak yeni çıkaracağı telefonu Oppo Find X3 Lite için kamera ve donanımsal olarak yeni bilgiler ortaya çıktı. Oppo’nun yeni telefonu ise söylendiği kadarıyla benzerlik açısından Reno 5 olacağı belirtiliyor.

Oppo Find X3 Lite Özellikleri

Oppo Find X3 Lite Sızdırılan Tasarım Bu Şekilde Olacak
Oppo Find X3 Lite Sızdırılan Tasarım Bu Şekilde Olacak

Reno 5 modeli ile Find X3 Lite modelinin arasındaki farklardan bir taneside arka kısımda yer alan ‘Reno Glow’ yazısı olacak. Yeni çıkacak olan telefonda bu yazı bulunmayacak ve telefonun arka kısmında sadece firmanın ismi yazacak. Arka kamera kurulumu ise: 64 Megapiksel, 8 Megapiksel, 2 Megapiksel, 2 Megapiksel olacak şekilde yer alacak. Ön kısımda ise 32 Megapiksellik bir öz çekim kamerası kullanıcıları karşılayacak ve ön kamerası ekran deliği şeklinde olacak.

Telefonun ekran kısmına gelindiği zaman 6.4 inç AMOLED 1080 x 2400 bir ekran kullanıcıları karşılayacak. Bu ekranda ise 90 Hz ekran tazeleme hızı olacağı ve yine aynı şekilde ekran üzerinden parmak izi okuyucusu olacak.

Telefonun 5G destekleyebilmesi için Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisinden ana gücünü alacağını ve 8 GB RAM bellek kapasitesine, 128 GB da depolama alanına sahip olacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor. Batarya kısmında ise 65W’luk hızlı şarjdan destek alan 4.300 mAh’lik bir pil kapasitesi bulunacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu