GüncelAndroid

Oppo Ailesinin Yeni üyesi: Oppo Reno 4 Lite

Oppo son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz bir teknoloji markası. Bunun nedeni ise Oppo’nun çıkardığı cihazların fiyat/performans olarak başarılı olması. Oppo yeni çıkan cihazı Oppo Reno 4 Lite Ukrayna da satışa sunuldu. Orta segment kategorisindeki cihaz için sessiz bir tanıtım yapıldı. Aslında bu cihaz marka için özgün bir cihaz değil. Oppo F7 Pro’nun biraz değiştirilmiş hali diyebiliriz. Cihazın bütün özellikleri listelenmemiş olsa da cihazın özelliklerinin büyük çoğunluğu bilinmekte.

Oppo Reno 4 Lite Özellikleri

Ekran Goruntusu 5 3

Cihazın önünde ikili arkasında ise dörtlü kamera dizilimi bulunuyor. Cihazın ününde bir çift 16 megapiksel kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü arka tarafında ise bir adet 48 megapiksel ana kamera 8 megapiksel ultra geniş lens ve bir çift monokromatik sensör yer alıyor. Cihazın ekranı ise 60 Hz. yenileme hızı ile 6.43 inç süper Amoled ekran. Cihaz bellek tarafında ise 8 GB ram ve 128 GB dahili depolama ile desteklenecek sekiz çekirdekli MediaTek Helio P95 mobil işlemci bulunmakta. Ayrıca çoğu cihazda olduğu gibi bu cihazdın da dahili depolama artırılabilir. Cihazın işletim sistemi ise Android 10 tabanlı ColorOS 7.2. bu da oldukça başarılı cihaz olmasını sağlıyor.4.015 mAH bataryaya sahip olan Oppo Reno 4 lite hızlı şarj özelliğine de sahip.

Oppo Reno 4 Lite Fiyatı Ne Kadar?

Cihaz orta segment de çıkarılan bir fiyat performans ürünü. Siyah ve Mavi renk seçeneklerine sahip cihaz Ukrayna da 11.999 Ukrayna Gravisi yani bu parayı TL’ye çevirdiğimiz zaman ise şu an ki kura göre vergisiz 3252 TL diyebiliriz. Sunduğu özelliklere bakıldığı zaman fiyatının uygun olduğunu söylemek mümkün. Eğer orta segment bir cihaz almak istiyorsanız Oppo Reno 4 Lite sizin için iyi bir tercih olabilir.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu