Oyun

Outriders Çökme Sorunu

Outriders çökme sorunuyla karşı karşıya. Son zamanlarda oldukça büyük boyutlu oyunlar, oyun dünyasına girmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de Outriders olarak görülüyor. Fakat oyun bu durumu biraz farklı bir şekilde gerçekleştiriyor. 1 Nisan’da çıkışını gerçekleştiren oyun, oyuncular tarafından oldukça sevildi.

Outriders Çökme Sorunu
Outriders Çökme Sorunu

Outriders Çökme Sorunu Dosyası 23 GB

Unreal Engine tarafından yapılan oyun son derece iyi grafiklerle oyuncularla buluştu. Fakat bu iyi grafiklerin yaşatmış olduğu sıkıntılardan biride oldukça büyük boyuta sahip olmaları. Bir oyuncu tarafından bulunmuş olan çökme dosyası 23 GB olarak görüldü.

Çoğu kullanıcı bu çökme durumunu normal olarak karşılasa da boyutunun fazla olduğunu söyledi. Normalde bilgisayarınıza inmiş olan her oyun raporlarını tutar. Ardından bu raporların geliştirici firmaya gönderilip gönderilemeyeceğini sorar. Bu oldukça normal bir durum.

Gönderilmiş olan raporlar geliştirici firma tarafından incelenir ve ona göre kullanıcılar için güncelleme yayınlanır. Fakat 23 GB olarak gözüken bu raporun boyutu hiçbir oyuncu tarafından normal karşılanmadı. Oyuncuların attığı iddiaya göre “bu hata geliştirici firmanın yapmış olduğu bir sıkıntıdan kaynaklı ve gelecek olan güncellemelerle çözülecek” oldu.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu