OyunRPG

Outriders Game Pass’e Geliyor

Square Enix tarafından geliştirilen ve tür olarak aksiyon RPG şeklinde geçen Outriders Game Pass’e geliyor. Gelecek ayın başlangıcında çıkması planlanan oyun PS 4, PS 5, Stadia ve PC oyuncuları tarafından oynanabiliyor olacak. Bu platformlara ek olaraksa oyuna Xbox Game Pass üyeleri hiçbir şekilde ücret ödemeden oyuna erişim sağlayabilecek.

Outriders Game Pass Sürümünde Ücretsiz Bir Şekilde Oynanabilecek
Outriders Game Pass Sürümünde Ücretsiz Bir Şekilde Oynanabilecek

Outriders Game Pass Sürümü Bütün Xbox Platformlarını Destekleyecek

Aksiyon RPG olarak 1 Nisan’da çıkmayı planlayan oyun Xbox one ve Xbox Series serisinde oynanabiliyor olacak. Buna ek olaraksa Xbox Cloud Gaming sayesinde oyuna telefon ya da tablet üzerinden erişim sağlanacak.

Outriders’ı isterseniz tek başınıza oynayabilir isterseniz de 2 kişi olacak şekilde istediğiniz bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Oyun, Cross-Platform desteğine sahip olduğu için arkadaşınızın hangi platformdan bağlandığı mühim değil.

Outriders Xbox Game Pass için oldukça güçlü bir kazanç olarak görülüyor. Yeni nesil oyunları kütüphanesine sürekli olarak ekleyen Microsoft, oyuncu profilini son derece geniş tutmaya ve bu platformlar arasında en iyisini yapmaya çalışıyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu