Oyun

Overcooked 3 Yeni Bir Platforma Geliyor

Overcooked 3 ve serisinin geliştiricisi olan Ghost Town Games, Pazartesi günü yapmış olduğu açıklama ile birlikte önceki 2 oyununun tüm içeriklerini bir arada topluyor. Ek olarak bu Overcooked All You Can Eat paketini yeni platformlara da getirecek. 23 Mart tarihinde çıkış yapacak olan paket PS4, Xbox One ve Steam platformlarında yer alacak.

Overcooked 3 Yeni Platformlara Geliyor
Overcooked 3 Yeni Platformlara Geliyor

Şu an için sadece PS 5 ve Xbox Series X’te oynanabilen oyun yakın bir süreç içerisinde daha fazla oyuncaya erişebilecek. Bunun yanı sıra 60 FPS ve 4K çözünürlükle çalışan oyunlar için de “remaster” görevi görecek. Bu görev ile birlikte oyun daha hızlı yükleneceğini söylüyor. Bundan önce birçok oyuncu Overcooked 2 için yükleme süresinin yavaşlığından şikâyet etmişti.

Overcooked 3 Paketi Diğer Platformlar İle Çapraz Oynamayı Destekleyecek

Oyunun resmi sosyal medya hesabından paylaşılmış olan bir gönderide orijinal oyunların yanı sıra yeni içeriklerin de geleceği yazıyor. Yeni mutfaklar, erişilebilir seçenekleri, yardım modu, şefler, tüm mutfaklar için çevrimiçi çok oyuncu ve Cross-platform modunun paketler içerisinde dahil olacağı paylaşıldı.

Bu gelecek olan paket ile çapraz platforma izin verecek olan oyun, oyuncuları fazlasıyla eğlendirecek. Daha öncesinde PS5 ve Xbox Series X’te çapraz platforma izin vermiş olan Overcooked 3 yeni gelen bu paket ile birçok platforma bunun için izin verecek gibi görünüyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu