Gain

Özelden Yürüyenler Gain TV’de

Gain TV diğer platforma göre daha yeni bir platform olsa da sunmayı planladığı içerikler ile izleyicileri kendine çekmeyi başardı. On bin adım, Mazhar Fuat Özkan Belgeseli izleyicilerin en çok beğendiği içeriklerden biridir. Daha farklı projeler de sunan Gain TV, Exxen’nin en büyük rakibi konumundadır. Dolayısıyla aralarında büyük bir rekabet başladı.

Yeni tarz komedi filmlerinden biri olan Özelden Yürüyenler Gain TV’de yayın hayatına başlıyor. Dizi ve film izleme platformları arasında bir çok platform bulunuyor bunlardan biri ise Gain platformudur. Gain TV, 30 Aralık itibari ile Apple Stor’da ve Play Store’da yer alıyor. Kullanıcıya özel yayın akışı sunan bu platformda yeni içerikler eklemeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir tarzda en yeni komedi dizisi ‘Özelden Yürüyenler Gain TV’de yayın hayatına başladı.

Özelden Yürüyenler Gain TV'de
Özelden Yürüyenler Gain TV’de

Özelden Yürüyenler Konusu Nedir?

Güzel anıların, gerçek aşkların ve güzel dostlukların anlatıldığı ‘Özelden Yürüyenler’ adlı dizi, mesaj gruplarında geçen eğlenceli sohbetleri konu ediniyor. Yaşanan olayları hem kadınların bakış açısıyla hem de erkeklerin bakış açısıyla izleyicilerine sunuyor. Ayrıca karakterler şirket çalışanları oldukları için klişe şakalarda yer alıyor.

Dizinin karakterlerinden Cem çalıştığı ajansta sıra dışı bir gün yaşıyor. Olayları kontrol edemeyen Cem o gün yeni işe başlayan Sinem’i görüyor. Sinem’den etkilenen Cem olayı arkadaşlarına anlatıyor. Cem arkadaşlarıyla birlikte kurduğu ”Araya Kaçanlar” isimli mesajlaşma grubunda olayları konuşurken Sinem’de Cem’den etkileniyor. Sinem’de Cem gibi arkadaşlarıyla birlikte kurduğu ”Yaralı Müzesi” mesajlaşma gurubunda arkadaşlarına olayları anlatıyor.

Özelden Yürüyenler Oyunları Kimdir?

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Nursena Yılmaz, Yiğit Kalkavan, Zeynep Parla, Diren Can Demir, Buse Karadeniz, Özgür Uysal, Hilal Şefkatli, Ersel Sibil isimleri var iken bu diziyi kaleme alan oyuncular ise Özgür Uysal, Burak Altındağ, Nursena Yılmaz, Kemalcan Ekin ve Yiğit Kalkavan.

Özelden Yürüyenler Gain TV’de Yayın Hayatına Başlıyor

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu