fbpx
Teknotomy Dosya

Papara Cashback Nedir?

İnternet bankacılığı son 5 yılda büyük önem kazandı. Bankaya gitmeden istediğiniz işlemi yapıyorsunuz. Ancak yaptığınız işlemlerden tabiki bankanız bir ücret talep ediyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye İntenet Bankacılığında önemli bir gelişme yaşandı. Artık 7/24 para transferi yapabilirsiniz.

Peki 7/24 para transferini nasıl yapabiliyorsunuz? 7/24 para transferi ne zaman aktif olacak? İstediğiniz her saatte para transferi yapabiliyorsunuz. Öncelikle 7/24 para transferi şuan deneniyor daha aktif hale gelmedi. Yeni yılda bu hizmeti kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bankanızın size ait olan hesabınızda e-posta adresinizi, telefon numaranızı ve kimlik bilgilerinizi aktif ederseniz Fast sistemini kullanabiliyorsunuz.

Papara
Papara

Bankalar havale, eft benzeri işleri gerçekleştirdiğiniz zaman ücret kesiyor. İnsanlardan bu durumdan şikayetçi olmaya başlayınca bir çok firma bu işlemi ücretsiz yapan sistemler kurdu. Bu sistemlerden biri Papara ile 7/24 işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca yaptığınız işlemler için para ödemiyorsunuz. Peki bu hizmetlerinin yanı sıra faturalarınız yarısını ödemeyi teklif etse ne derdiniz?

Ödemeleriniz Yarısını Karşılayan Papara Cashback

Papara Cashback spotify hesabınızın ücretinin yarısını size iade ediyor. Sadece spotify mı? Öncü dijital platformlar ile anlaşması bulunuyor. Cashback öncü firmalarla anlaşarak kullanıcı çekmeyi planlıyor. Bu planlarını bir nebze de olsa da başardılar. Uzmanlar Cashback’in reklamını yapamadıklarını bu yüzden çoğu dijital banka kullanıcısının bu avantajı bilmediğini söylüyor.

Papara Cashback Nedir?
Papara Cashback Nedir?

Papara Cashback Youtube için geçerli mi? Spotify ve Youtube gibi lider dijital platformları anlaştılar peki başka hangi platformlarda Cashback’i kullanılabiliyor. Hepsiburada, Teknosa, İstegelsin ve Netflix’te Papara Cashback’i kullanabiliyorsunuz.

Papara Cashback Kampanyalarına Devam ediyor
Papara Kampanyalarına Devam ediyor

Papara Cashback gelmedi, olmuyor şikayetler geliyor. Bu sorunla karşılaşıyorsanız öncelikle Papara müşteri hizmetlerine bildirmeniz gerekiyor. Bildirmeden önce Cashback’i hesabınızda aktif ettiğinize emin olun daha sonra Cashback almak istediğiniz platformdaki hesabınızı kontrol etmeniz gerekiyor.

Papara Yeni Kampanyaları ile Bomba Gibi Geliyor

Dikkat aynı hesap için bir ay da bir kez Cashback özelliğini kullanabiliyorsunuz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?