Teknotomy Dosya

Para Kazandıran Uygulamalar Listesi 2021

İnsanlar para kazandıran uygulamaların var olup olmadığını merak ediyor. Para kazanılıp kazanılmadığını merak eden insanlar internetten bu tür uygulamalar ya da siteler arıyor. Bu tür vaat veren bir sürü site bulunuyor. İnsanlarda bu sitelere girip dolandırılıyor. Bazı siteler insanların kişisel bilgilerini çalarken bazıları da direkt dolandırmaya çalışıyor. Bu durumdan şikayetçi olan insanlar bu tür sitelerin var olduğuna inanmıyor.

Para Kazandıran Uygulamalar Listesi 2021
Para Kazandıran Uygulamalar Listesi 2021

Peki gerçekten para kazandıran uygulamalar bulunuyor mu? Evet bu tür siteler ya da uygulamalar bulunuyor. Bu tür siteler güvenilir ve bilindik markalar. Bu tür uygulamaların bazılarında oyun oynuyorsunuz bazılarında yürüyorsunuz bazılarında anket dolduruyorsunuz. Eğer öğrenciyseniz ve ufak dahi olsa gelir elde etmek istiyorsanız bu uygulamalar tam size göre. Gelin hep beraber ufak dahi olsa gelir kazanabileceğiniz uygulamalar ya da siteleri inceleyelim.

Para Kazandıran Uygulamalar

Teknolojik çağın en büyük icatlarından olan akıllı telefonları insanlar ellerinden düşürmüyor. Elden düşmeyen telefonlardan çok az zaman harcayarak para kazanmak istiyor musunuz? Eğer kişisel bilgilerinizi vermeden gerçek para kazanmak istiyorsanız listeyi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Listede para kazandıran mobil uygulamalar ve siteler yer alıyor. Bu siteler de Trendyol ya da Letgo gibi siteler yer almıyor. Listedeki uygulamalar daha çok emek istiyor.

5- Oyna Kazan

Para kazandıran oyunlar genellikle ilk olarak çip veriyor. Bu çipleri biriktirip paraya çevirmeniz gerekiyor. Oyna Kazan kullanıcılarına çip vermek yerine gerçek para kazandırıyor. Uygulama da para kazanmak için canlı olarak genel kültür sorularını çözmeniz gerekiyor. Uygulama da ”soru kazandıran sorular” bölümüne geldikten sonra her bildiğiniz sorudan para kazanıyorsunuz. Bu sorularda ne kadar az kişiyle yarışırsanız o kadar çok para kazanıyorsunuz. Yarışma da birinci olmanız durumunda ise büyük ödülü alıyorsunuz.

Para Kazandıran Oyunlar Oyna Kazan
Para Kazandıran Oyunlar Oyna Kazan

Para kazandıran uygulama katılımcılarına para kazanmaları ve sorularda kullanmaları için joker veriyor. Cevap eleyebildiğiniz joker, çift cevap verebildiğiniz joker ve ekstra can jokerleriniz bulunuyor. Bu haklarınız oyun içinde biterse uygulama içinde joker satın alabiliyorsunuz. Eğer genel kültürünüze güveniyor ve büyük para ödülünü kazanacağınızı düşünüyorsanız uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.

4- Money App

Para kazandıran uygulamalar yazsına bütün kullanıcılarının memnun olduğu Money App ile devam ediyoruz. Money App uygulamasında anket doldurarak, ücretsiz hizmetlerden faydalanıp bu hizmetler hakkında fikirlerinizi belirttiğiniz de ücretsiz oyun oynayarak para kazanıyorsunuz. Bunları yaparak ne kadar kazanabiliriz ya da bu paraları kesin geç veriyorlardır diye düşünüyorsanız Money App sizi yanıltıyor. Diğer uygulamalar arasında en iyi para veren uygulama olan Money App PayPal hesabınıza 2-3 gün içinde paranızı yatırıyor.

para kazandiran isler money app 1
Para Kazandıran İşler Money App

Para kazandıran mobil uygulama bu kadar iyiyse kesin görevler çok zor diye düşürüyorsanız Money App yine sizi yanıltıyor. Money App’ın verdiği görevler zor değil hatta çok kolay. Ayrıca uygulama da istediğiniz zaman görevden ayrılabiliyorsunuz. Bu kadar kolay para kazandığınız uygulama da size birkaç kural koyuyor.

Uygulama kullanıcılarından;

  • Sahte hesap ya da birden fazla hesap açmanız durumundan hesaplarınız siliniyor.
  • VPN ya da Proxy kullanmanız durumunda gene hesabınız siliniyor.
  • Uygulamaya giriş yaptığınız telefondan sakın cihaz kimliğinizi değiştirmemeniz gerekiyor.
  • Uygulamanın size verdiği yönlendirme kodunu spam haline getirmemeniz gerekiyor.

3- Yandex.Toloka

Para kazandıran siteler arasında yakından tanıdığınız bir marka yer alıyor. Yandex bildiğiniz üzere Google ile lider arama motoru konusunda yarışıyor. Bu yarış hayli zor geçiyor. Bu zorlu yarışta Yandex kullanıcılarının desteğine ihtiyaç duyuyor. Yandex kullanıcılarından yakın olduğu yerlerdeki mekanlara gidip oraları değerlendirmesini ya da bazı internet sitelerine girip o siteleri değerlendirmenizi istiyor. Burada seçimi siz yapıyorsunuz. İstemediğiniz zaman görevden ayrılabiliyorsunuz.

Para Kazandıran Siteler Yandex.Toloka
Para Kazandıran Siteler Yandex.Toloka

Toloka listede yer alan uygulamalar ya da siteler arasında en çok ücreti veren siteler arasında yer alıyor. Bu ücretleri nasıl alacağınızı merak ediyorsanız uygulama size eğitici videolar da veriyor. Bu paraları Yandex Money’e, PayPal ve Skrill hesaplarınıza aktarabiliyorsunuz. Yandex bu işi yaparken sizden hiçbir şey istemiyor. Sadece görevleri tam anlamıyla yerine getirmeniz gerekiyor.

2- Google Ödüllü Anketler

Yatırımsız para kazandıran siteler arasında Google Surveys’in geliştirdiği sadece Android kullanıcılarının para kazandığı Google Ödüllü Anketler uygulamasıyla devam ediyoruz. Uygulamada doldurduğunuz anket başına 1.80 TL Google kredisi kazanıyorsunuz. Bu anketler çok fazla zaman harcadığınız ya da çok fazla uğraştırıcı anketler olmuyor. Daha çok hangi logo daha güzel duruyor şeklinde anketler çıkıyor. Günlük 10 dakikanızı ayırarak yan gelir elde edebiliyorsunuz.

Para Kazandıran Uygulamalar Google Ödüllü Anketler
Para Kazandıran Uygulamalar Google Ödüllü Anketler

Anket doldurarak para kazandıran siteler arasında en güvenilir olan Google kullanıcılarına para kazandırtmadan önce kendileri hakkında anket doldurmalarını istiyor. Bu anketi doldururken iyi tercihler yapmanız gerekiyor. Çünkü buna göre önünüze anketler çıkıyor. Kendiniz hakkında anketleri çözdükten sonra belli bir süre değerlendiriliyorsunuz. Bu değerlendirme onaylanırsa Google size boş zamanlarınızda doldurabileceğiniz anketleri yollamaya başlıyor.

1- Bounty

Para kazandıran uygulamalar arasında en popüleri Bounty kullanıcılarına oturduğu yerden para kazandırmak için basit görevler sunuyor. Bu görevler her zaman oturduğunuz yerden olmayabiliyor. Bazen bir mağazaya gidip hizmetini değerlendirmeniz de gerekebiliyor. Uygulama genellikle anket doldurma, hizmet kontrolü ve uygulamaları yorumlamanızı istiyor. Bu görevleri yapmanız durumunda uygulamadan para kazanmaya başlıyorsunuz.

Para Kazandıran Uygulamalar Bounty
Para Kazandıran Uygulamalar Bounty

Para kazandıran site Bounty ile iki şekilde para kazanabiliyorsunuz. İster site olarak kullanın isterseniz de mobil uygulamasını indirin. Bounty’i nasıl kullanacağınıza karar verdikten sonra üye oluyorsunuz. Üye olduktan sonra istediğiniz görevi seçiyorsunuz. Görevin ayrıntılarını dikkatlice okumanızı ve uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonra bu görevleri yaptığınız tarihe en yakın cuma günü paranızı alıyorsunuz. Uygulama sadece cuma günleri ödemeleri yapıyor.

Para kazandıran uygulamalar listesinin sonuna geldik. Siz bu hangi uygulamalardan hangisini kullanmayı düşünüyorsunuz? Bu tür uygulamalardan değil de sosyal medya uygulamalarından para kazanmak istiyorsanız diğer yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu