E-SporPUBG

Para Ödüllü Kupa Vestel PUBG Turnuvası Duyuruldu

ESA Esports’un düzenlemiş olduğu para ödüllü Kupa Vestel PUBG turnuvası duyuruldu. Kayıtları başlayan turnuvayı resmi sosyal medya hesabından duyuran ESA esports son kayıt tarihinin 25 Mart 2021 olduğunu söyledi.

10 Bin TL ödül havuzu bulunan turnuva kayıtlarının bitişinin hemen ardından 26 Mart tarihinde başlayacak. 5 Nisan ve 6 Nisan’da büyük finalin canlı yayınlarıyla biten turnuvada 4 kişilik takımlar olacak.

Kupa Vestel PUBG Turnuvası ESA Esports Eşliğinde Başlıyor
Kupa Vestel PUBG Turnuvası ESA Esports Eşliğinde Başlıyor

8 adet PUBG takımının daveti ve başvurularla gerçekleşecek olan turnuvaya takımlar squad şekilde katılacak. Final maçları oynanırken canlı bir şekilde izlemek isteyenler ESA esports TV Twitch adresinden izleyebilir.

Kupa Vestel PUBG Turnuvası Ödül Havuzu

Düzenlenen turnuvada takımlar maçları oynadıktan sonra şampiyonluk unvanını hak eden takım 5 Bin TL alacak. İkinci olan takıma 2,500 TL verilirken üçüncü olan takım 1,500 TL alacak ve son olarak dördüncü olan takımsa 1,000 TL alacak.

Şubat’ta yapılan PUBG turnuvasının ardından yeni bir Kupa Vestel turnuvası görmek bütün espor severleri ayaklandırdı. Para ödüllü olacak olan turnuvaya katılmak ve daha detaylı bilgi almak için Teto Games internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu