Oyun

Efsaneleşmiş PES 2013 Şarkıları

Futbol oyunu oynamayı sevenlerin oynamaktan zevk aldığı PES serisinin ( Pro Evalotion Soccer ) vazgeçilmezi olan, üzerinden yıllar geçse de günümüzde oyun severlerin ilk gün ki gibi zevk aldığı bir oyundur PES 2013. Bir futbol oyununda özellikler, oynanışının yanında kullandığı müzikler eğlence bakımından önemli bir husustur.

Bu müzikler oyun severleri oyunu oynamaya teşvik eden sebepler arasında yer alır. Her PES serisinde farklı müzik listeleri sunulmaya devam eder. Oyun severler tarafından çok sevilen ve PES serisinin en özel müzik listesi 2013 serisindeki müzik listesidir. Seri hem özellikleri bakımından hem müzik listesi açısından oyunseverlerin favorileri arasında yer alır.

PES 2013 Efsaneleşmiş Şarkıları
PES 2013 Efsaneleşmiş Şarkıları

Imagine Dragons’dan Michel Telo’ya  kadar dünyaca ünlü bir çok grup ve şarkıcıların eserlerini barındıran bu liste kullanıcılar tarafından her zaman akılda kalan ve kolay kolay unutmadığı müzik listesidir.

Bunlar ;

Michel Telo – Ai Se Eu Te Pego

PES-2013 Efsaneleşmiş Şarkıları

Brezilyalı Sharon Acioly ve Antônio Dyggs tarafından 2008 yılında Portekizce yazılmış şarkı ilk olarak  Os Meninos de Seu Ze tarafından söylendi. Şarkı 2011 yılında  Michel Teló söylenmesiyle uluslararası başarı yakaladı.

Teeth – See Spaces

Efsaneleşmiş PES Şarkıları

PES 2013 müzik listesine girdikten sonra popülerleşen müzik aslında 2010 yılında ortaya çıktı. SEE SPACES gibi dinleyenlerini motive eden bir şarkı çıkartan grup, Synthesizer seslerini ( 1980-1990’ların ) modern POP vokalleriyle birleştirerek sevenlerine eğlenceli müzik sunar.

Oberhofer – Gold

En İyi PES şarkıları

Futbol oyunlarının gelenksel hale gelen müzik listelerin de yer alan Alternatif Rock müzikleri PES 2013 listesinde de yer verilir. Pes 2013 serisinin müzik listesindeki Gold parçası hareketli ve güzel bir İndie parçası 2012 yılında ortaya çıktı.

Imagine Dragons – On Top of the World

En Beğenilen PES şarkıları

Kendilerine has tarzlarıyla dünyaca ünlenmiş Imagine Dragons grubu  Indie/Pop ve Alternatif Rock karışımı tarzlarıyla hem sevenleri hem de futbol camiası tarafından sevilen gruptur.  Sadece PES 2013 müzik listesinde yer almayan PES 2015, FİFA 2013, FİFA 2015 oyunlarının listesinde yer alır.

Savoir Adore – Dreamers

Favori PES şarkıları

2012 yılında çıkan bağımsız bir İndie şarkısı olan, hak ettiği ilgiyi gören ve PES 2013 müzik listesinde yer almayı başaran şarkımız, PES 2013’ te dinlemeye doyamadığımız şarkılardandır.

Rednek – They Call Me

En Sevilen Pro Evolution Soccer Şarkıları

Listedeki diğer şarkılarla kıyaslandığında diğerlerine göre daha garip olan şarkımızı taki etmekte zordur. Takip etmenin zor olmasının sebebi ilk olarak elektronik/dans ile başlayıp Reggae vokalleriyle devam eden şarkımız Dubstep  moduna  geçer.

PES 2013 El Negro 5 Estrellas – Suename El Timbal

PES Şarkıları Listesi

Müziğin çalmasından itibaren dinleyicileri Brezilya’ da hissettiren şarkı PES oynayanları en çok gaza getiren şarkılardandır. Rio karnavalından çıkma ve HipHop tarzında söylenen şarkı oyuna en çok yakışan şarkılardandır.

Vakero – Tu Pai

En İyi Pro Evolution Soccer Şarkıları Listesi

Latin havası veren ve PES 13 ‘ te yer almasıyla ünlenen şarkı elektro alt yapısının üzerine Reggae  gitarlar ile HipHop vokalleriyle iyi iş çıkartan müzik PES 2013 listemizin son müziğidir.

Farklı konularda hazırladığımız Teknotomy Dosya haberlerimizi inceleyerek faydalı ve ilgili çekici bilgiler öğrenebilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu