Güncel

PlayStation 5 Güncellemesi Geldi

Sony’nin yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5 için yeni güncelleme yayımlandı. Kullanıcıların yaşadıkları bazı sorunları ortadan kaldırmayı amaçlayan yeni güncelleme, PS4 oyunlarında yaşanan problemleri de ortadan kaldırmayı hedefliyor. 

PlayStation 5
PlayStation 5

Güncelleme notlarına göre, yeni gelen güncelleme ile sistem performansını da iyileştiriyor ve bazı Wi-Fi yönlendiricileri için bağlantı kararlılığını da geliştiriyor. Yeni güncelleme hatta PS 5 konsolunda Wi-Fi üzerinden oyun indirilirken yaşanan problemlerin de bu güncelleme ile düzeltildiği aktarılıyor. Sony’nin PS 5 oyun konsolunun çıkmasının ardından yayımlanan üçüncü güncelleme ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. 

PlayStation 5 Stok Sorunu Devam Ediyor

Türkiye’de 19 Kasım’da 8.299 TL ücreti ile satışa koyulan Sony PS 5 yüksek fiyatına karşın tüketiciler tarafından fazla ilgi görmüştü. Sony’nin daha ön sipariş sürecinden stoğu biten yeni oyun konsolu şu aralar karaborsada rekor fiyatlarla alıcılarını bekliyor. PS 5 bazı kanallarda resmi Türkiye garantisi ile beraber 15 bin TL ücreti ile satışa çıkarılıyor. Bazı PS 5 sahipleri ise daha merhametli davranarak modellerini 13 – 14 bin TL arası fiyat etiketi ile satışa çıkarmış bulunuyor. 

Güncel haberlerin adresi Teknotomy Güncel sayfasına göz atmayı unutmayın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu