Güncel

PlayStation 5 SSD Fiyatı

PlayStation 5 ve Xbox Series X birkaç hafta içerisinde satışa çıkacak. Bu yüzden birden fazla teknoloji mağazası, gelecek olan oyun konsolları için hazırlık yapmaya başladı. Bir alışveriş mağazasından PlayStation 5 SSD fiyatı sızdırıldı.

Oyun severlerin meraklı bekleyişleri sürerken PlayStation 5 ve Xbox Series X ile ilgili kaçak bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Teknoloji mağazaları ve toptan satış siteleri yeni nesil konsollar için kontrolcü, oyun ve diğer eklentileri listelemeye başladı.

PlayStation 5 SSD Fiyatı
PlayStation 5 SSD Fiyatı

PlayStation 5 SSD Fiyatı ve Boyutları

PlayStation 5 için geliştirilen oyunların boyutu fazla olacağı gerçeği ve işletim sisteminin kaplayacağı alan düşünüldüğünde harici bir SSD disk almadan uzun süreli bir kullanım zor olacak. Daha fazla depolama alanına sahip olmak isteyen oyuncular 500 GB PlayStation SSD modeli için 115 dolar ödeyecek.

Fakat Sony tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak 1 TB Xbox Series X SSD modelinin 219 dolar olarak açıklandığı düşünüldüğünde bazı güvenilir kaynaklar söylenen fiyatın doğru olabileceğini düşünüyor.

250 GB boyuta sahip Call of Duty: Modern Warfare ve benzeri oyunlar göz önünde bulundurulduğunda 500 GB depolama alanının oldukça hızlı dolacağı ortada. Bu yüzden konsol oyuncularının ellerini ceplerine atarak 1 TB veya üstü SSD seçeneklerini değerlendirmeleri gerekecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu