Fırsatlar

PlayStation Plus Aralık 2020 Oyunları Belli Oldu

Sony’nin PlayStation Plus aboneleri için sunacağı PlayStation Plus Aralık 2020 tarihi ücretsiz oyunları açıklandı. Sony PlayStation 4 kullanıcısı olan PlayStation Plus abonelerini Aralık’ta birbirinden güzel oyunlara ücretsiz sahip olabilecek. Kullanıcılar ayrıca bu ay PlayStation 5 için de kütüphanelerine oyun ekleyebilecek.

PlayStation Plus Aralık 2020 Oyunları
PlayStation Plus Aralık 2020 Oyunları

Sony’nin gözde oyun konsolu PlayStation 4 kullanıcıları için sunulan ve oyunculara özel ayrıcalıklar tanınan PlayStation Plus abonelik servisinin oyunları belli oldu. Aralık ayında PlayStation Plus 4 oyunu ücretsiz olarak sahip olunabilecek. Ayrıca oyuncular Aralık ayı boyunca 2 oyunu da ücretsiz olarak indirebilecek. Sony Interactive Entertainment, PlayStation Plus kullanıcıları için Aralık ayında hangi iki oyunu ücretsiz olarak indirebileceğini açıkladı. Listeye göre PlayStation Plus abonesi olan kullanıcıları PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında da oynayabileceği birbirinden güzel dört farklı oyun bekliyor.

PlayStation Plus aboneleri Aralık 2020 ayında Bugsnax (PS5), Just Cause 4, Rocket Arena ve Worms Rumble oyunlarına ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek.

PlayStation Plus Aralık 2020 Oyunları Listesinde Ne Var?

  • Just Cause 4 – (PS5 ve PS4)
  • Rocket Arena – (PS5 ve PS4)
  • Worms Rumble – (PS5 ve PS4)
  • Bugsnax – (PS5) (4 Ocak tarihine kadar)

PlayStation Plus Collection Oyunları Listesi ve PlayStation Plus Kasım 2020 Ücretsiz Oyunlar haberimize de göz atabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu