Oyun

PlayStation Plus Kasım 2020 Ücretsiz Oyunlar

Sony’nin PlayStation Plus aboneleri için vereceği PS Plus Kasım 2020 oyunları şimdiden açıklandı. Sony PlayStation 4 kullanıcısı olan PlayStation Plus aboneleri Kasım’da birbirinden güzel oyunlara ücretsiz bir şekilde ulaşabilecek. Kullanıcılar ek olarak bu ay PlayStation 5 için de oyun indirebilecek.

PlayStation Plus Kasım 2020
PlayStation Plus Kasım 2020

Sony’nin sevilen, popüler oyun konsolu olan PlayStation 4 kullanıcıları için sunulan ve oyunculara özel ayrıcalıklar tanıyan PlayStation Plus abonelik servisinin Kasım 2020 oyunları açıklandı. Ekim de PlayStation Plus aboneleri 2 oyunu ücretsiz olarak indirebilirken Kasım ayında ise 3 oyunu birden ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyecek. Sony Interactive Entertainment, PlayStation Plus kullanıcıları için Kasım ayında ücretsiz olarak indirebilecekleri oyunları nihayet açıkladı. Açıklanan listeye göre PS Plus abonesi olan PS 4 ve PS 5 kullanıcıları için birbirinden farklı üç oyun bekliyor.

PlayStation Plus aboneleri Kasım ayında Bugsnax (PS5), Hollow Knight ve Middle-earth: Shadow of War (PS4) oyunlarına ücretsiz bir şekilde sahip olabilecek.

PlayStation Plus Kasım 2020 Oyunları

Bugsnax (PS5)

Hollow Knight

Middle-earth: Shadow of War

PlayStation Plus Kasım 2020 Ücretsiz Oyunlar Youtube

Çok daha fazlası için Teknotomy Oyun sayfamıza bakmayı unutmayın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu