GüncelOyun

PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları

Sony’e ait olan çevrimiçi oyun platformu PlayStation Plus (PS Plus) ‘dan beklenen haber geldi. 2020 Ekim ayı ücretsiz indirilebilecek oyunlar listesi açıklandı. Bununla birlikte PS kullanıcıları PS Plus oyunları ve üyeliği için araştırmalara başladı. PlayStation platformundaki oyunları çevrimiçi oynayabilmek için ise PS Plus aboneliği olması gerekiyor. Bu abonelik için aylık veya senelik üyelik seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor. Bu sayede PS Plus sistemi, kullanıcılarına çevrimiçi oyun oynama zevkini sunuyor. Aynı zamanda her ay üyelerine, özel oyunlar hediye ediyor ve indirimli fiyat özelliği ile ucuza oyun satın alabilme imkanına erişebiliyorsunuz.

PlayStation Plus Ekim
PlayStation Plus Ekim 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Ekim 2020 Ücretsiz Oyunlar

PlayStation, Eylül 2020 ayı için binlerce kullanıcının en çok tercih ettiği ve oynadığı Battle Royale türü olan Player Unknown’s Battlegrounds ile beraber oyun tarihinin en önemli yapımlarından olan Street Fighter V’ oyununu hediye etmişti.

PlayStation, Ekim 2020 ayı için ise bu dönemde en çok satan video oyun serilerinde biri olan Need for Speed:Playback ile beraber 1918’in Londra’sında vampire dönüşen Dr. Jonathan Reid’in hikayesini konu alan Vampry oyununu PS Plus kullanan üyeleri için ücretsiz sunuyor. PS Plus, kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan bu iki oyunu 6 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında oynama imkânı sunacak.

PlayStation Plus Aboneliği Nasıl Alınır?

Sony Interactive Entertainment, her ay üyelerine indirimli fiyat özellikleri ve ucuza oyun satın alabilme imkânı ile özel oyunlar hediye ediyor. Bu harika imkanlardan yararlanmak için ise aylık veya yıllık PlayStation Plus abonesi olunması gerekir.

PS Plus abonesi olabilmeniz için ise öncelikle PlayStation Network hesabınızın olması gerekir. Daha sonra ise hesaba bağlı geçerli bir ödeme imkanınızın (ör. kredi kartı v.b) olması gerekir.

PlayStation Plus Aboneliği Nasıl Alınır?
PlayStation Plus Aboneliği Nasıl Alınır?

PlayStation Plus üyeliğini aşağıda belirtilen adreslerden satın alabilirsiniz.

  • PS4 sisteminizde bulunan PlayStation Store
  • Web üzerinde bulunan PlayStation Store
  • Mağazalarda satılan PlayStation Plus hediye kartı (para puan kodu)

Bu üyelikleri alabilmek için ise PlayStation tarafından istenen ücretler ise şu şekildedir:

  • 12 ay için 179,90 TL (her 12 ayda bir 15 TL)
  • 3 ay için 74,99 TL (her üç ayda bir 25 TL)
  • 1 ay için 23,99 TL

Bu üyelikler için PS Plus’a bir, üç ve on iki ayda bir tekrarlayan ödeme planının uygulandığını bilmelisiniz.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu