Android

POCO M3 Tanıtıldı

Lansman ile birlikte tüketicilerin beğenisine sunulan POCO M3, hem tasarımı hem de donanım özellikleriyle kendi segmentinde adından söz ettirecek modellerden biri olmayı hedefliyor.

6,53 inç büyüklüğünde Full HD+ bir ekran ile geliyor. Ekran tasarımında ise delikli ekran yerine damla çentik tasarımını benimsemiş. Ham gücünü Qualcomm’un Snapdragon 662 işlemcisinden alan cihaz, 4 GB tek bir RAM kapasitesi ile, 64 GB ya da 128 GB’lık iki ayrı hafıza seçeneği sunuyor. Ayrıca cihazın batarya kısmında 6.000 mAh kapasiteli bir batarya olduğunu ve hızlı şarjı desteklediğini de belirtelim.

POCO M3 Tasarımı
POCO M3 Tasarımı

Cihazın arkasında üst kısmını boydan boya kaplamış olan özel bir tasarım detayına yer verilmiş. Cihazın arka tarafında bulunan, 48 MP + 2 MP + 2 MP şeklindeki üçlü kamera kurulumunu da bu özel tasarımın içine koyulmuş biçimde olduğunu görüyoruz. Ayrıca cihazın ön tarafındaki damla çentikte bulunan ön kamerasında ise 8 MP’lik bir selfie kamerası olduğunu belirtelim.

POCO M3 Fiyatı Ne Kadar?

Mavi, siyah ve sarı olmak üzere üç farklı renk ile satışa çıkacak olan cihaz, 64 GB’lık sürümü için 149 dolar yaklaşık 1.187 TL + vergiler, 128 GB’lık sürümü için ise 169 dolar yaklaşık 1.347 TL + vergiler fiyat etiketine sahip olacak. 

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu