Android

Poco X3 Pro Sızdırıldı

Poco, Xiaomi ile ayrılık yaşadıktan sonra yoluna akıllı telefon üreticisi olarak devam etti. 2020 yılının Eylül ayında çıkarmış olduğu Poco X3 NFC‘nin yeni sürümü olacak olan Poco X3 Pro’nun geleceğini resmen açıkladı. Çoğu kişinin söylediği üzere Poco X3 NFC tam bir fiyat-performans telefonuydu.

Poco X3 Pro Özellikleri Nelerdir?

Poco X3 Pro Bazı Özellikleri İle Birlikte Sızdırıldı
Poco X3 Pro Bazı Özellikleri İle Birlikte Sızdırıldı

Piyasaya gelecek olan ya da yeni çıkmış olan çoğu telefonun 5G bağlantı desteği ile geldiği herkes tarafından biliniyor. Ancak yeni gelecek olan X3 Pro modeli ile sızmış olan bilgiler, telefonun LTE bant desteğine sahip olduğunu yani 4G bağlantı desteğini kullanacak olduğunu söylüyor.

Akıllı telefon, kutudan direkt olarak Android 11 tabanlı MIUI 12 işletim sistemi ile gelecek. Ayrıca telefon ilk versiyonunda kullanılmış olan IPS ekran yerine AMOLED bir ekran ile birlikte gelecek. Telefonun donanım kısmında ise Snapdragon 800 serisinden herhangi bir işlemci kullanılacağı ortaya koyuldu.

Çoğu kullanıcı gelecek olan Poco X3 Pro’nun Poco X3 NFC modeli gibi fiyat-performans ürünü olmasını bekliyor. Telefonun ilk modelinin Türkiye’de oldukça fazla ilgi görmüş olduğu düşünülürse, yeni gelecek olan X3 Pro modelinin de ülkemizde satılması beklenilebilir.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu