Oyun

Pokémon Company International 25. Yılını Kutlayacak

Macy’nin Şükran Günü Geçit Töreni sırasında Pokémon Company International, 25. yıl dönümü logosunu açıkladı.

Pokémon Company International
Pokémon Company International Logo

Pikachu dans grubu ve eğitmenlerden oluşan dev bir Pikachu, geçit balonu eşliğinde duyuruldu. Yukarıda gördüğünüz logoyu tanıtmadan önce “Gotta Catch ‘Em All” un enstrümantal bir versiyonuna kısa bir rutin uygulandı.

Gelecekte bir noktada Switch’e yeni bir Pokémon Snap’in geleceği zaten biliniyordu. Pokémon serisinin bundan sonra ne olacağı hakkında çok daha fazla bilgi öğreneceğiz. 27 Şubat 1996 tarihinde serinin orijinal Japon lansmanıyla beraber, Pokémon Company International 27 Şubat’ı “Pokémon Günü” olarak adlandırdı. O gün özel etkinlikler düzenleme geleneğini oluşturdu.

Pokémon Company International
Pokémon Company International

Önceki yıllarda, Pokémon Sun & Moon ve Pokémon Sword & Shield, Snapchat filtreleri gibi özel dijital öğeler ve 3DS eShop ve Mewtwo Strikes Back – Evolution’da Pokémon Red, Blue ve Yellow gibi sürümleri içeren Pokémon Günü duyurularını görmüştük. Pokémon Company 27 Şubat 2021’de 25. yıl dönümü planları hakkında daha fazla şey duyulacağını belirtmemiş olsa da, oyuncuların önemli bir haber düşüşü beklemesi gerektiğinde bunun iyi bir ihtimal olduğu söylenebilir.

Daha çok oyun haberi için Teknotomy Oyun sayfasını takip etmeyi unutmayın!

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu